5000 TL sistem toplama

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bütçem başlıkta belirttiğim gibi. Sadece oyun oynayacağım F/P kasa toplayacağım. Monitörüm var, marka takıntım yok. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzanızdaki sistem sizin mi? Yoksa bu sistemi başkasına mı topluyorsunuz? Bir karışıklık olmasın diye soruyorum, yanlış anlamayın.

5180 TL, RAM iki adet. Bütçenizi aşamıyorsanız RAM'i tek modül alın, bütçe oluştuğunda ekleme yaparsınız.

Bunlardan mouse klavye monitor ve wifi adaptoru cikardiginiz zaman diğer parcalari en uygun yerlerden alırsanız 5000 tl ye toplayabilirsiniz bence

Dosya Ekleri

• S10102-22402370.jpg
    S10102-22402370.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 34
İmzanızdaki sistem sizin mi? Yoksa bu sistemi başkasına mı topluyorsunuz? Bir karışıklık olmasın diye soruyorum, yanlış anlamayın.

Hocam arkadaşıma biri aşağıdaki sistemi önermiş bende dedim foruma konu açayım bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olur dedim.
5000 istemiş
Anakart: ASUS 170P.
İşlemci: İş 6700K.
RAM hyprx 16 GB MHz bilmiyor
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX RTX2060 OC.

@hakan yaeger

ROG STRIX 2060 çok pahalı, fiyatı iyi geldi bana ama ne olursa olsun ikinci el ürün almaya yönlendirmeyi istemem.

ROG STRIX 2060 çok pahalı, fiyatı iyi geldi bana ama ne olursa olsun ikinci el ürün almaya yönlendirmeyi istemem.
Ben dedim 4500 liraya veriyor ise al dedim kasa Zalman 12m sıvı soğutma var işlemci kötü değil de sıfır toplasak ne kadar iyi toplarız diye düşündüm. Olmadı söyleyeyim alsın en kötü 2 3 sene götürür.

Aynı bütçeyle su sistemi topladım

4650g
B550m
Geil 3600mhz 16gb ram
Pci 4.0 nvme m2 ssd

Oyun odaklı olsaydı 3600x + 580 ekleyceektim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı