5000 TL sistem toplama

Mothitron

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
5000 TL monitör dahil sistem toplayacağım. Monitör için ayrılacak bütçe 500-600 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.PNG

Beğenmediğin , değiştirmek istediğin parça olursa dönüş yapabilirsin

Eyvallah kardeşim saolasında bikaç şey kafama takıldı 750w fazla , 2tb harddisk fazla 1tb yeterli , 240gb ssd fazla 120gb yeteceğini düşünüyorum önemli şeyleri ona kuracagım sadece

Aslında haklısın bunlarda kısıp işlemciyi (ilerde upgrad yapacaksan) veya monitörü yükseltebilirsin.Hatta biraz daha kısıp ekran kartını gtx 1060 da yapabilirsin.

Eyvallah kardeşim saolasında bikaç şey kafama takıldı 750w fazla , 2tb harddisk fazla 1tb yeterli , 240gb ssd fazla 120gb yeteceğini düşünüyorum önemli şeyleri ona kuracagım sadece

Güncelleme:
5000.PNG

Tekrardan görüşlerini bekliyorum.
Toplam:5085 TL (İnventus)

Aslında haklısın bunlarda kısıp işlemciyi (ilerde upgrad yapacaksan) veya monitörü yükseltebilirsin.Hatta biraz daha kısıp ekran kartını gtx 1060 da yapabilirsin.

Güncelleme:Eki Görüntüle 215005
Tekrardan görüşlerini bekliyorum.
Toplam:5085 TL (İnventus)
Bu daha iyi olmuş ama GTX 1060 mı RX 480 mi cok fazla arada kalıyorum ikisinede bütçem yetiyor.sence hangisi

Bu daha iyi olmuş ama GTX 1060 mı RX 480 mi cok fazla arada kalıyorum ikisinede bütçem yetiyor.sence hangisi

RX 480 ilerde güç kaynağını işlemci yükseltip crossfire yaparsın. Elindeki parçaları satarsın. GTX 1080 yakın performans elde edersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Aslına bakarsan ben Rx 480 öneririm ama çoğu kişi nvidia tavsiye ediyor. Crossfire dan dolayı rx 480

Güncelleme 2:
4988.PNG

Toplam 5000 TL. Tabiki yine görüşlerini bekliorum. Bu arada ekran kartı amd olduğu için monitör free sync .

Aslına bakarsan ben Rx 480 öneririm ama çoğu kişi nvidia tavsiye ediyor. Crossfire dan dolayı rx 480

Güncelleme 2:Eki Görüntüle 215024
Toplam 5000 TL. Tabiki yine görüşlerini bekliorum. Bu arada ekran kartı amd olduğu için monitör free sync .

samsung 850 EVO 250 GB veya samsung 850 evo 120gb alırsa daha iyi olur. Bütçeyi biraz attırması lazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı