5000 TL telefon önerisi

Sefplase

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. En fazla 5000 TL bütçem var. Kameraya ve ekrana, sosyal medyada ve günlük kullanımda kasmamasına önem veriyorum. 5G ve NFC olursa da iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bütçeyi biraz aşarak A52 aldım. Sizce pişman olur muyum?
Daha iyi işlemci ve 5G avantajıyla bunu da alabilirdiniz ama artık almışsınız. Zaten A52'nin kamerası bundan daha iyi diye biliyorum. O açıdan pişman etmez.

Daha iyi işlemci ve 5G avantajıyla bunu da alabilirdiniz ama artık almışsınız. Zaten A52'nin kamerası bundan daha iyi diye biliyorum. O açıdan pişman etmez.
Benim için en önemlisi kamera ve yazılım desteğiydi. Sanırım A serisinin yazılım desteği daha iyi. Zaten bunu almasaydım Redmi Note 10 Pro alacaktım. İkisinin işlemci performansları çok benzer.

Benim için en önemlisi kamera ve yazılım desteğiydi. Sanırım A serisinin yazılım desteği daha iyi. Zaten bunu almasaydım Redmi Note 10 Pro alacaktım. İkisinin işlemci performansları çok benzer.
Redmi Note 10 Pro almamakla çok iyi yapmışsınız. A52 gayet güzel, hayırlı olsun.
Lansmanından itibaren 3 yıl Android sürüm güncellemesi, 4 yıl da güvenlik güncellemesi alacak.

Hocam peki, arkadaşın dediği gibi M52'deki işlemci farkı için kameradan, su geçirmezlikten feragat edip uzun vade için o alınır mıydı? Cidden hiç oyun oynamıyorum.
İşlemci farkından ziyade 5G olsun demişsiniz ya o açıdan M52 5G de alınabilirdi dedim. Oyun oynamayan birinin aradaki farkı anlayacağını sanmıyorum.

5G'ye Türkiye'de daha ne zaman geçileceği belli değil zaten.

Geri
Yukarı