5000 TL telefon önerisi

Bütçe
5000

Serhat Türkmen

Hectopat
Maksimum bütçe 4.600 TL. Oppo A74 almıştım ama kamerası biraz karıncalı gibi geldi kamerasını pek beğenmedim ve ileride takılma donma gibi olaylar yaşanıyormuş galiba öyle yorumlar gördüm. Kamerası bu bütçeye göre iyi olan ve mümkünse 128 GB olan bir telefon arıyorum.

Maksimum bütçe 4.600 TL. Oppo A74 almıştım ama kamerası biraz karıncalı gibi geldi kamerasını pek beğenmedim ve ileride takılma donma gibi olaylar yaşanıyormuş galiba öyle yorumlar gördüm. Kamerası bu bütçeye göre iyi olan ve mümkünse 128 GB olan bir telefon arıyorum.
Mumkun süre oppo a74 almayın bizzat sınıftan arkadaşım kullanıyor cihaz 2 ay sonra kasmaya,donmaya başladı

Mumkun süre oppo a74 almayın bizzat sınıftan arkadaşım kullanıyor cihaz 2 ay sonra kasmaya,donmaya başladı
Evet ben de bu yorumlar yüzünden iade etmek istiyorum. Bir de ben bu ürüne her şeyimi kurmuştum test etmek, kullanmak için. İade edeceğimden telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım iade konusunda bir sıkıntı çıkarmazlar değil mi?

İphone 8 / 8plus öneririm. Kamerası güzel, kasma donma yok. İphone destek kesmedi. Sadece sıfırı bulunmayabilir üretim olmadığı için. Ama 2. El temiz bulabilirseniz kaçırmayın derim.

Geri
Yukarı