5000 TL telefon önerisi

ataberkcavus

Hectopat
Şuan da Tecno Camon 18 veya Realme 8 düşünüyorum ama siz ne tavsiye edersiniz? 4 senedir Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyordum. Beni aşırı üzen bir performansı olmamıştı. Son sene hariç şimdi de 3-4 sene kullanabileceğim bir telefon arıyorum.

Son düzenleme:
Şu an da tecno camon 18 düşünüyorum ama siz ne tavsiye edersiniz? 4 senedir Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyordum. Beni aşırı üzen bir performansı olmamıştı. Son sene hariç şimdi de 3-4 sene kullanabileceğim bir telefon arıyorum.

Yine Xiaomi bir telefon al üzen bir performansı olmadıysa aynı telefon markası ile devam edince pek yabancılık çekmezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ataberkcavus

Realme 8 öneririm bu kriterlerde: Realme 8 128 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

AMOLED ekran çok önemli değil derseniz M.23 5G tavsiyemdir.

M.23'ü beğendim özellikle 120 Hz olması çok iyi dediğiniz gibi tek eksik AMOLED ekran gibi.

Yine Xiaomi bir telefon al üzen bir performansı olmadıysa aynı telefon markası ile devam edince pek yabancılık çekmezsin.

Xiaomi telefonlar fırlamış hocam eski Xiaomi uygunluğu kalmamış gibi.

@ataberkcavus Ben de şahsen M23 5G alırdım. 120Hz, 5G, performans olarak bu modellerden çok daha iyi.

Panel olarak Samsung'un IPS paneli geliştirerek PLS ekran telefon piyasaya sürmeye başladılar.

Amaç normal IPS ekranlardan çok daha iyi bir görüntü sunmak ve maliyetinin az olması.

@ataberkcavus ben de şahsen M.23 5G alırdım. 120Hz, 5G, performans olarak bu modellerden çok daha iyi.

Panel olarak Samsung'un IPS paneli geliştirerek pls ekran telefon piyasaya sürmeye başladılar.

Amaç normal IPS ekranlardan çok daha iyi bir görüntü sunmak ve maliyetinin az olması.

Teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun, yüksek ihtimal M.23 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı