5000 TL telefon önerisi

M23 ve Nord N10'a bakılabilir. İkisi de güzel cihazlar. Bütçeni yükseltmen durumunda da Amazon'da indirime giren M52'ye bakabilirsin ama 5864 TL veremezsin muhtemelen.
Hocam sizce hangisi daha iyi genel olarak M23’ün ekranı kötü diyorlar. Birde m52 yi atabilir misiniz göremedim.

Hocam sizce hangisi daha iyi genel olarak M23’ün ekranı kötü diyorlar.
Samsung'un neredeyse piyasadaki telefonlarının hepsi Super AMOLED ya, bu telefon IPS olunca biraz Samsungseverler M23'e burun kıvırıyor ama o kadar kötü bir ekranı yok.

Açıkçası Nord N10 ile M23 arasındaki tercih sana kalmış.
M52'yi atabilir misiniz göremedim.
Bitmiş hocam, kontrol ettim şimdi.

Samsung'un neredeyse piyasadaki telefonlarının hepsi Super AMOLED ya, bu telefon IPS olunca biraz Samsungseverler M23'e burun kıvırıyor ama o kadar kötü bir ekranı yok.

Açıkçası Nord N10 ile M23 arasındaki tercih sana kalmış.

Bitmiş hocam, kontrol ettim şimdi.
Pls yazıyor ekranında hocam.

M23 alınabilir, en büyük eksisi ekran maalesef. Daha önce AMOLED kullanmadıysan sorun olmaz ama eğer AMOLED kullanmışsan almaman gereken bir model.

AMOLED ekran olarak da Realme 8 modeli var.

A23 PLS kullanıyor, M23 de TFT var.

M23 alınabilir, en büyük eksisi ekran maalesef. Daha önce AMOLED kullanmadıysan sorun olmaz ama eğer AMOLED kullanmışsan almaman gereken bir model.

Realme 8 düşünüyorum hocam mantıklı mı? TFT ekranını bir kere görmüştüm renkleri çok kötüydü.

Para biriktirip A33 almak mantıklı mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı