5000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
5500

muhammedekilinc

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba 5000TL telefonlar üstü için maksimum 3 taksit kısıtlamasından dolayı alacağım telefonunun fiyatı 5000 TL'yi geçmemeli.
Hem kamera hem de performans olarak güzel F/P ürünü arıyorum özellikle Samsung marka tercih etmek istiyorum çünkü xiaomi&redmi markalarından canım çok yandı Samsung'da kalmak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Veya 5000 liranın biraz üstünde indirim bekleyebileceğim telefonlarda olabilir yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Şimdiden herkese teşekkürler.

Samsung tarafında M23, A32 ve M33 modelleri mevcut.

Yani bu Samsung'un bu kadar güzel telefonlara gidip pls ve TFT ekran koyması tam delirmelik. M23 ve M33 ekran olarak kötüler. Bu duruma sinirlenmemek mümkün değil.
Hocam aynen dediğiniz gibi size katılıyorum kesinlikle.
PLS ve TFT ekran olması ne kadar fark yaratır siz olsanız hangisini tercih ederdiniz şahsen?

O Samsung'da da yaşanıyor yalnız. iPhone kalitesi hiçbirinde yok :(

iPhone kalitesi aramıyorum ancak Xiaomi ve Redmi telefon kullandım ardından Samsung'a geçtim belli bir süreliğine M31S'e. Paylaştıklarım gayet kaliteliydi özellikle videolarda hiç sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PLS ve TFT ekran olması ne kadar fark yaratır siz olsanız hangisini tercih ederdiniz şahsen?
Daha önce AMOLED ekran deneyimlemiş biri için fark etmez. Ben AMOLED ekran seven biriyim o yüzden ben tercih etmezdim.

O Samsung'da da yaşanıyor yalnız.
Bu Samsung kaynaklı bir sorun değil. Diğer Android markaları da öyle ve tamamen uygulama geliştirici yüzünden öyleler. Yeni yeni S22 serisiyle düzeltti Samsung. O da tabii çok çok geç bir hamle.

Arkadaşın önerdiği Realme 8 güzel cihaz ve AMOLED ekran. Samsung dediğin için önermedim.
A32 modeli de AMOLED ekran ama işlemci olarak bunlara göre çok kötü.

Geri
Yukarı