5000 TL'ye 1050 Ti ekran kartlı sistem toplamak mantıklı mı?

Farzetki

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben bir sistem topladım henüz parçaları almadım önce bir size sormak istedim parçalar şu şekilde;
İşlemci: Intel Pentium Gold G6400
Ekran kartı: GTX 1050 Ti 4 GB
Anakart: H310M S2H M.2 DDR4 2666 MHz
RAM: 8 GB 2666 MHz

Ekran kartı hariç bütün parçalar 0 olarak Teknosa'dan alacağım. Ve size bir sorum olacak, bu sistem kaç watt güç kaynağı almam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Arkadaşlar şimdi ben bir sistem topladım henüz parçaları almadım önce bir size sormak istedim parçalar şu şekilde;
İşlemci: Intel Pentium Gold G6400
Ekran kartı: GTX 1050 Ti 4 GB
Anakart: H310M S2H M.2 DDR4 2666 MHz
RAM: 8 GB 2666 MHz

Ekran kartı hariç bütün parçalar 0 olarak Teknosa'dan alacağım. Ve size bir sorum olacak, bu sistem kaç watt güç kaynağı almam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim. :)
Bence hepsi 2. El alsan çok daha iyi bir sistem çıkardı ortaya.
@452252 hocam soruya bakabilirmisiniz?

300W PSU yeterli olur fakat parçaları Teknosa'dan almanızdaki sebep nedir?

Hocam sebebi babamın 0 alalım diye tutturması bana kalsa 2. elden daha iyi parçalar alırım. Babamın dediği şey Ya 2. elden gözümüzle görerek alalım ya da 0 olarak alalım demesi. Yaşadığım yerde de 2. el parça yok maalesef.

Hocam sebebi babamın 0 alalım diye tutturması bana kalsa 2. elden daha iyi parçalar alırım. Babamın dediği şey Ya 2. elden gözümüzle görerek alalım ya da 0 olarak alalım demesi. Yaşadığım yerde de 2. el parça yok maalesef.
Sıfır olarak akakçe'den alın. İncehesap, hepsiburada, amazon gibi yerlerde parça başına 100 lira ucuza alsanız (ki mağaza ve teknosa olduğu için 100 liradan çok daha büyük fark olur), genel sistemde 700 lira kar edersiniz. (7 parça için)
Bence siz istediğiniz sistemi akakçe'den toplayıp babanıza gösterin, o da onay verir.

Geri
Yukarı