5000 TL'ye 144Hz için işlemci önerisi

HeppyEmpty

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda RX 580 8 GB ve R5 1600 ile CS2 FACEIT'de 90-120 FPS arası oynuyorum ve hzmi alamıyorum. Anakartım B450S2H bana her şeyi ile beraber 5000TL bütçeyle drop yediğimde bile Hertz'imi verebilecek bir işlemci önerir misiniz? 5600 yeterli olur mu olursa da ne kadar FPS alabilirim?

Bir şey diyeceğim AMD işlemciler Intel'e göre daha yüksek FPS veriyor ama latency yapıyor diyorlar doğru mu?

Bir şey diyeceğim AMD işlemciler Intel'e göre daha yüksek FPS veriyor ama latency yapıyor diyorlar doğru mu?
Micro saniye düzeyinde imput lag oluyor bu işlemciden işlemciye değişebilen bir şey muhtamelen oyun sırasında fark etmezsin bile yani kafaya takmaya değecek bir mevzu değil.

Kanıtlar mısın lütfen.
Ekran kartı çöp çünkü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Düzgün bir ekran kartı ile 300 üstü görmek bile mümkün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

En düşük ayarlarda ve daha iyi görsel için FSR quailty açıyor. Yani özetleyecek olursak 90-180 FPS arası gidip gelecek. İşlemcinin yanına ekran kartı yükseltmende gerekli gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
Ekran kartı çöp çünkü.
Düzgün bir ekran kartı ile 300 üstü görmek bile mümkün.
Hocam bu kart 3060. Siz RX 580 için demediniz mi 200 FPS üstü görür. İşlemci için dediyseniz bu değeri yanlış kullanmışsınız.

Geri
Yukarı