5000 TL'ye APU sistem toplama

Efe Akbaba

Decapat
Daha fazla  
Sistem özellikleri ektedir. Sizce alınır mı?
Eğer SS kötü ise teker teker yazabilirim.
İtopya'dan topladım bu arada, bu fiyata alınabilecek önerilerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-01-00-50-52-054_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-12-01-00-50-52-054_com.android.chrome.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
5000TL APU sistem için fazla değil mi ya? Diğer arkadaşlar sana daha iyisini toplayabilir gibi.

Tavsiyen için sağ ol ama GameGaraj'a güvenemiyorum İstanbul bilişim gibi olma ihtimali yüksek. Önerdiğin monitör 4 ms, üzerine 100-200 daha koyup 75 Hz 1 ms monitör alabiliyorum. Ayrıca önerdiğin klavyr-mouse seti 90 TL'ye alınabilir ancak ihtiyacım yok mekanik klavyeye ihtiyacım var kendi mousem var.
Kasa ve SSD acilen değişmeli. Klavye, mouse ve monitör dahil 5000 TL APU sistem için normal.
İtopya'dan toplanacaksa bu sistem daha ideal olacaktır.

Eki Görüntüle 758229
Kasa hakkında haklısın ama ssd ne için değiştirilmeli ? Ayrıca senin koymuş olduğun ssd hakkinda hiç bir şey duymadım görmedim kullanan arkadaşım da yok.

Anakartı B450M-K yap, RAM'i Ballistix 8GB 3200 yap ve 2 adet al, SSD'yi 860 EVO yap.

Ekipman;

GameGaraj gayet güvenilirdir. Çok sistem satan bir site. Güvenebilirsiniz. İstanbul Bilişim ile ilgisi yok.
Kullanan hiç bir arkadaşım yok bu yüzden biraz çekiniyorum. Ama teşekkürler seçeneklerim arasına eklerim. Istanbul bilişim gibi çıkma ihtimalinden bahsettim çünkü firmayı ilk satış zamanında keşfettim ve herhangi bir dayanağım yoktu ve şikayet var gibi sitelerde ortalamanın üstünde gamegaraj ile ilgili şikayete denk geldim.

Geri
Yukarı