5000 TL'ye ATX kasa önerisi

Bütçe
5000
Lancool II E-ATX hocam, HAF 500 için de maalesef para yetmiyor :(
Kasalar daha ufak form faktörlerine uyumlu olur yani EATX bir kasaya ATX veya daha ufak bir anakart takabilirsiniz. Fakat Lancool 2 tavsiye etmiyorum, yerine G360A alsanız bile daha iyi.

Lancool II E-ATX hocam, HAF 500 için de maalesef para yetmiyor :(
E-ATX'e ATX takılabiliyor. Ama illa ki ATX isterim dersen durum farklı hocam.

Kasalar daha ufak form faktörlerine uyumlu olur yani EATX bir kasaya ATX veya daha ufak bir anakart takabilirsiniz. Fakat Lancool 2 tavsiye etmiyorum, yerine G360A alsanız bile daha iyi.
Niye lancool II tavsiye etmiyorsunuz? En guzel f/p kasalardan bence. Herkes ovuyor.

Bu fiyattan tavsiye etmem fakat kötü bir kasa değil.

Mesh olmayani direkt patates zaten. Mesh olanı içinse, G360A daha iyi bir seçenek.
Mesh olandan bahsediyorum tabii.

Bence de deepcool cc560 degmez.

Buna benzer kaliteli bir PSU içeren önerebilir misiniz?
Psu ayri alinmali diye dusunuyorum hocam ben. Cunku kasa icindekiler cok iyi gelmiyor. Gerekirse kasa kalitesini dusurup iyi psu alin derim. Yoksa onca emege paraya yazik edebiliyor.

Bu fiyattan tavsiye etmem fakat kötü bir kasa değil.

Mesh olmayani direkt patates zaten. Mesh olanı içinse, G360A daha iyi bir seçenek.
G360a da guzel evet. Ben ama hala lancool II mesh derim sanirim.

Tamamdır hocam, peki güzel bir PSU önerebilir misiniz? Elimde PSU da yok da :D
Tabii ki. Psu ozellikle cok arastirmistim. Sistem parcalari nedir? Psu calculator'lerden asagi yukari kac watt lazim olacak bir test eder misiniz? Google'dan cikiyor 2 site var.

G360a da guzel evet. Ben ama hala lancool II mesh derim sanirim.

Tabii ki. Psu ozellikle cok arastirmistim. Sistem parcalari nedir? Psu calculator'lerden asagi yukari kac watt lazim olacak bir test eder misiniz? Google'dan cikiyor 2 site var.
PcPartPicker'dan hesaplamıştım 500 civarı çıkıyor ama 650 veya üzeri olsa güvenim tam olur.

Geri
Yukarı