5000 TL'ye bataryası uzun süre dayanan telefon tavsiyesi

NorinRadd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 12100f

Gigabyte rx 5600xt 6 gb vram

2x8 gb ram

Gigabyte H610M K
Bütçem 5000 TL. Aradığım en önemli özellik batarya dışarıda beni yarı yolda bırakmamalı sarjı bitmemeli. Onun dışında oyun oynuyorum ama oynadığım maksimum oyun Mobile Legends. Genellikle Instagram, YouTube falan takılıyorum. 0 olsa çok çok daha iyi olur. Ama 2.el kafama yatarsa bakabilirim.

Bütçem 5000 TL. Aradığım en önemli özellik batarya dışarıda beni yarı yolda bırakmamalı sarjı bitmemeli. Onun dışında oyun oynuyorum ama oynadığım maksimum oyun Mobile Legends. Genellikle Instagram, YouTube falan takılıyorum. 0 olsa çok çok daha iyi olur. Ama 2.el kafama yatarsa bakabilirim.

GM 23.

2. El olarak S9, S9+ veya Huawei Mate 20 pro önerebilirim.
Eğer sıfır istiyorsanız Omix x300 falan var A13'ün fiyatı 6000 TL. 6000 TL'ye çıkabilirseniz A13 batarya konusunda çok iyi bir telefon. Şuanki geçtiğim telefondan önce A13 kullanıyordum.

Huawei Mate 20 pro kullanıyorum 1 haftadır 5 yıllık telefon babam telefonunu değiştirince babamın telefonunu aldım (Mate 20 Pro) 5 yıl boyunca bu telefonu kullandı hala sorunsuz. bataryası 5 yıldır değişmemesine rağmen gayet iyi gidiyor öneriyorum. Bir telefoncuda batarya değiştirirseniz mis gibi telefon. 5000 TL'ye Premium ve eski bir Amiral gemisi telefon alacaksınız Mate 20 Pro'da karar kılarsanız. Pubg'de HDR ayarda 60 FPS, Ultra HD Ayarda 45 FPS açan bir telefonu mobile legends performansını düşünün. Kamera olarak da çok güzel bir kamerası var. 40W hızlı şarj desteği de muazzam bir özellik. 2K çözünürlüklü OLED ekran da insanı kendine bağlıyor :) Almamak için hiç bir sebep yok.
Bendeki renk gece mavisi rengi. Renge takıksanız gece mavisi rengini öneriyorum. 😍
Mavi deyip geçmeyin (bence) alacakaranlık rengine göre çok daha güzel gözüküyor.
Görsellerini atardım normalde ancak görsellerinden çok daha güzel gözüken bir rengi var.
2. El satış fiyatları 5000'den başlıyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
Vivo y22s alın hocam. Oppo kalitesi yaşarsınız o fiyata hem de düşük çözünürlük+verimli bir işlemciye sahip. O fiyata en iyisi.

@Conscious O cihazı kullanıyordu galiba pili nasıl gidiyor bilgi alabilirsin.

2. El olarak S9, S9+ veya Huawei Mate 20 Pro önerebilirim.
Eğer sıfır istiyorsanız Omix X300 falan var A13'ün fiyatı 6000 TL. 6000 TL'ye çıkabilirseniz A13 batarya konusunda çok iyi bir telefon. Şu anki geçtiğim telefondan önce A13 kullanıyordum.

Huawei Mate 20 Pro kullanıyorum 1 haftadır 5 yıllık telefon babam telefonunu değiştirince babamın telefonunu aldım (Mate 20 Pro) 5 yıl boyunca bu telefonu kullandı hala sorunsuz. Bataryası 5 yıldır değişmemesine rağmen gayet iyi gidiyor öneriyorum. Bir telefoncuda batarya değiştirirseniz mis gibi telefon. 5000 TL'ye Premium ve eski bir Amiral gemisi telefon alacaksınız Mate 20 Pro'da karar kılarsanız. PUBG'de HDR ayarda 60 FPS, Ultra HD Ayarda 45 FPS açan bir telefonu Mobile Legends performansını düşünün. Kamera olarak da çok güzel bir kamerası var. 40W hızlı şarj desteği de muazzam bir özellik. 2K çözünürlüklü OLED ekran da insanı kendine bağlıyor :) Almamak için hiçbir sebep yok.
Bendeki renk gece mavisi rengi. Renge takıksanız gece mavisi rengini öneriyorum. 😍
Mavi deyip geçmeyin (bence) alaca karanlık rengine göre çok daha güzel gözüküyor.
Görsellerini atardım normalde ancak görsellerinden çok daha güzel gözüken bir rengi var.
2. El satış fiyatları 5000'den başlıyor diye biliyorum.

Samsung A13 aldım bende arkadaştan 2 buçuk milyara :D

iPhone 7, S8 veya S9 sıfır alabileceğiniz bütün telefonlardan daha iyidir hocam.

2. el olarak S9, S9+ veya Huawei Mate 20 Pro önerebilirim.
Eğer sıfır istiyorsanız Omix X300 falan var A13'ün fiyatı 6000 TL. 6000 TL'ye çıkabilirseniz A13 batarya konusunda çok iyi bir telefon. Şu anki geçtiğim telefondan önce A13 kullanıyordum.

Huawei Mate 20 Pro kullanıyorum 1 haftadır 5 yıllık telefon babam telefonunu değiştirince babamın telefonunu aldım (Mate 20 Pro) 5 yıl boyunca bu telefonu kullandı hala sorunsuz. Bataryası 5 yıldır değişmemesine rağmen gayet iyi gidiyor öneriyorum. Bir telefoncuda batarya değiştirirseniz mis gibi telefon. 5000 TL'ye premium ve eski bir amiral gemisi telefon alacaksınız Mate 20 Pro'da karar kılarsanız. PUBG'de HDR ayarda 60 FPS, Ultra HD ayarda 45 FPS açan bir telefonu Mobile Legends performansını düşünün. Kamera olarak da çok güzel bir kamerası var. 40W hızlı şarj desteği de muazzam bir özellik. 2K çözünürlüklü OLED ekran da insanı kendine bağlıyor :) almamak için hiçbir sebep yok.
Mavi deyip geçmeyin (bence) alaca karanlık rengine göre çok daha güzel gözüküyor.
2. el satış fiyatları 5000'den başlıyor diye biliyorum.

A13'ü 5K'ya almışım 6 ay önce zamlar durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı