5000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

PustiPowerV2

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba. Dedem için dizüstü bilgisayar bakıyorum ama kendisi artık kimden duydu bilmiyorum ama marka takıntısı oluşmuş. Bu fiyata ASUS marka, 8 GB RAM bulunan bir laptop arıyorum. 8 GB RAM olmasa da ASUS olması önemli. Öneriniz var mı?

Arkadaşlar merhaba. Dedem için dizüstü bilgisayar bakıyorum ama kendisi artık kimden duydu bilmiyorum ama marka takıntısı oluşmuş. Bu fiyata ASUS marka, 8 GB RAM bulunan bir laptop arıyorum. 8 GB RAM olmasa da ASUS olması önemli. Öneriniz var mı?
Önceden 5000 denince insan ooo falan derdi şimdi 5000 TL'nin düştüğü duruma bakın. "İntel celeron" :(

Kanka ne yazık ki bütçende bulunan Asus laptoplar ya 4 GB RAM taşıyor ya da Intel Celeron oluyor. Intel Celeron'un da ne olduğu malum... Eğer Asus olmaması sıkıntı çıkartmazsa bunu almanız iyi olur:
Kanka Allah aşkına Intel Celeron ne? Kaçıncı yüzyıldayız?

Windows 10 var diye attık kardeşim ayrıca adamların attığı HD ekran ve ben fullhd attım.
Celeron sistem alan birisinin ekranı FHD olsa nolur olmasa n'olur? Göz boyamak için yapılan şeyler olur onlar genellikle. Tabii ki de HD'nin yanında FHD daha iyi olur ama pek bir şey değişmez yani. Hangisi ucuzsa onu almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı