5000 TL'ye Dizüstü Sistem Önerileri

iarwen

Hectopat
Daha fazla  
En fazla 5000 TL olabilecek bir bütçem var. İyi bir oyun laptobu almak istiyorum. Günümüzün oyunlarını, mesela GTA5 veya Witcher 3'ü max ayarlarda oynamak istiyorum. En az 1-2 yılda bu performansı yeni oyunlarda devam ettirmeli. Mutlaka parçaları değiştirilebilir olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyen için teşekkür ederim dostum.Güzel bir tavsiye fakat bunun ekran kartı değişmiyor o yüzden bir üst modelini düşünüyorum başka tavsiyeler olursa karşılaştırma yapıcam.

Tavsiyen için teşekkür ederim dostum.Güzel bir tavsiye fakat bunun ekran kartı değişmiyor o yüzden bir üst modelini düşünüyorum başka tavsiyeler olursa karşılaştırma yapıcam.

GT60 Dominator'ün ekran kartını değiştirebilirsin. i7-4710MQ işlemci, 2 x 128GB SSD ve GTX970M ekran kartına sahip. Malzeme kalitesi ve soğutma performansı olarak tek geçerim. Tek sorunu bütçeni biraz aşıyor:

Msı GT60 Dominator 2QD-1207TR GTX970M Notebook - ebrarbilgisayar.com

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı