5000 TL'ye Dizüstü Sistem Önerileri

Brain

Kilopat
Daha fazla  
Önümüzdeki aylarda bir bilgisayar almayı planlıyorum. Oyun oynamayı sevmiyorum ama donmadan kasmadan Visual Studio - After Effects vs. kullanmak istiyorum. Gaming laptop da olur. GTA 5 içimde kaldı oynamam lazım :D Bütçe aşağı yukarı 5000 TL biraz üstüne çıkabilirim ama o kadar para verme, bak bu işini görür, dediğiniz bir bilgisayar varsa da önerilere açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Birde gaming laptop alacak olsanız, MSI mı Monster mi alırsınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
5000 tl msi ve monster içinde yeterli. monster alırsanda şikayetçi olmazsın fakat ben olsam monster alırdım

monsterlarda da teknik servis ve driver sıkıntısı var falan diyorlar tam emin olmamakla birlikte şüpheye düştüm ama bana daha çok kullananlardan model tavsiyesi lazım monster'lar güzel bilgisayarlar ama dediğim nedenlerden fikrim değişmişti

monsterlarda da teknik servis ve driver sıkıntısı var falan diyorlar tam emin olmamakla birlikte şüpheye düştüm ama bana daha çok kullananlardan model tavsiyesi lazım monster'lar güzel bilgisayarlar ama dediğim nedenlerden fikrim değişmişti
Teknik servis olarak kullanici hatalarini bile garantiye dahil ettikleri oldu. Driver olarak 1 senedir sikinti yasamadik.

Asus G serisine de bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca ne alırsan al yakından bir kez mutlaka markayı görmelisin. MSI GE60 serisini çok beğenmezdim geçenlerde görme imkanım oldu bütün fikrimi değiştirdi.

Asus G serisine de bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca ne alırsan al yakından bir kez mutlaka markayı görmelisin. MSI GE60 serisini çok beğenmezdim geçenlerde görme imkanım oldu bütün fikrimi değiştirdi.

MSI GE70 almayı düşünüyorum Raid 0 2x 128 Gb ssd beni cezbediyor. o kadar dizüstü baktım ama aklım onda kaldı. birde burası küçük yer teknoloji mağazaları yok maalesef şehir dışına çıkmam gerekir mağazalarda bakmam için

Gtx 965 olan bilgisayar mı? Birde GE62 ve GE72 serisine bir bak derim. Çift fan ve ses sistemi tatmin edici. Technopat ailesi incelemesini yapmıştı. Benimde aklım bu ge72 de işte... :)

Gtx 965 olan bilgisayar mı? Birde GE62 ve GE72 serisine bir bak derim. Çift fan ve ses sistemi tatmin edici. Technopat ailesi incelemesini yapmıştı. Benimde aklım bu ge72 de işte... :)

GE72
GE62
herşey güzel hoş ama sen bana üzerine en az 1000 tl daha koy diyorsun ge72 almaya kalkışırsam 3000 tl daha koymam gerekir o kadar bütçe de beni aşar 3 4 ayda 4000 - 5000 tl arası biriktirebilirim. ama 8000 tl bana çok :D ben en fazla 4.5 falan ama daha güzel bir sistem bulursam da 5.200'e falan çıkabilirim

hmm bu da şimdi fikrimi değiştirdi. kafam karıştı şimdi :D monsterlarda ısınma durumu nedir ?
Tabikide ben kirarim dokerim, onlar tamir ederler gibi bir durum yok fakat ellerinden geldiklerince yardimci oluyorlar. Turbo fan diye birsey var, ses yapiyor ama bilgisayari hemen sogutuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı