5000 TL'ye hazır sistem önerisi

kozay36

Zeptopat
Merhaba. Ben pek PC toplamadan anlamıyorum ve Trendyol'dan Zeiron bir PC alacaktım GT 730 4 GB ve i5-3470 işlemcili fakat Technopat sayesinde o PC'nin 1-2 sene içerisinde mevta olacağını fark ettim. Benim bütçem 5000-6000TL arasında, oyunları normal ayarlarda oynamaya razıyım. Rica etsem 5000-6000TL arası bir hazır sistem önerebilir misiniz? Güven konusunda problem yaşadım önceden, güvenilir bir site olursa sevinirim.

Bu site güvenilirdir. Hazır sistem değil ama sistemi hazır hale getirebilirsin. Bu sitede işlem yaparken yanında bilgisayar toplamaktan anlayan bir arkadaşının olmasında fayda var tabii. Tüm hepsinde işaretleme yapmak zorunda değilsin ama işe yarayacağını umuyorum.

Bu site güvenilirdir. Hazır sistem değil ama sistemi hazır hale getirebilirsin. Bu sitede işlem yaparken yanında bilgisayar toplamaktan anlayan bir arkadaşının olmasında fayda var tabii. Tüm hepsinde işaretleme yapmak zorunda değilsin ama işe yarayacağını umuyorum.

Hem adam PC toplamaktan anlamıyorum demiş hem de bu şekilde çok daha pahalıya geliyor. Parça parça alınacaksa farklı sitelerden fiyat kovalayarak çok daha ucuza toplanabilir. Ama en sağlıklısı bu arkadaş için hazır sistem alması olur.

Hem adam PC toplamaktan anlamıyorum demiş hem de bu şekilde çok daha pahalıya geliyor. Parça parça alınacaksa farklı sitelerden fiyat kovalayarak çok daha ucuza toplanabilir. Ama en sağlıklısı bu arkadaş için hazır sistem alması olur.

Ben öyle böyle yapma demedim ayrıca sistem toplamaktan anlayan bir arkadaşınla birlikte yapmanda fayda var diye belirttim. Adamakıllı hazır sistemler de bulması zor. Bu attığım site hazır sistem satmıyor olabilir ama tutup ta parçaları tek tek atmadım şunu al bunu al birleştir demedim. Bu sitede sistemi kolayca toplayıp hazır sistem haline getirebilir dedim.

O tür i5, i7 yazan hazır sistemlere bulaşmayın, o kasalardaki işlemciler 2010'dan falan oluyor. Şu tarz bir sistem iş görür, daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olur zaten.
Ekran kartı kaç gb ? Ona göre oyun testlerine falan bakacağımda youtubeden

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı