5000 TL'ye i5 2400 GT 1030 sistemi yükseltme

4K 5K TL'ye bilgisayar toplayabilirsin.
evet ama iyi bir bilgisayar istiyorum uzun zaman kullanılacak iyi oyunlarıda oynamak istiyorum
3-3.500TL civarında i510400F(alternatif i310100F)+H410+1050Ti ile güncellenebilir ya da sistemi satıp üstüne para ekleyerek hazır sistemlere yönelebilirsiniz. Tabii işlemci, anakart ve GPU güncellemesi yaptığınız zaman doğal olarak elinizdeki parçaları satacaksınız. O paralara sistem toplamak daha mantıklı. Bu yüzden güncellemek yerine komple sistemi satıp hazır sistemlere bakın.
Teşekkür ederim güç kaynağım yeter mi 400W şuan

evet ama iyi bir bilgisayar istiyorum uzun zaman kullanılacak iyi oyunlarıda oynamak istiyorum

Teşekkür ederim güç kaynağım yeter mi 400W şuan
Sistem güncelleyecekseniz yetersiz kalır, 550W altına düşülmemeli uzun süre kullanacağınız bir sistem istiyorsanız. En mantıklısı komple satıp hazır sistemlere yönelmelisiniz. Bütçeniz halihazırda 4-5.000TL ise elinizdeki sistemi sattıktan sonra iyi bir sistem kurarsınız.

Ramlari 2x yap.

Sistem güncelleyecekseniz yetersiz kalır, 550W altına düşülmemeli uzun süre kullanacağınız bir sistem istiyorsanız. En mantıklısı komple satıp hazır sistemlere yönelmelisiniz. Bütçeniz halihazırda 4-5.000TL ise elinizdeki sistemi sattıktan sonra iyi bir sistem kurarsınız.
teşekkürler

O eski sisteme yaptığım yatırım ölü. ekran kartını bu sistemi taktığın zaman güzelce oynarsın bu dönemde ekran kartına fazla para verilmez.

Geri
Yukarı