5000 TL'ye i5-4590 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
5000-8000

turker89

Kilopat
Daha fazla  
i5-4590 işlemci, H97 Plus anakartım var. Biraz olaya uzak kaldığım için kararsız kaldım, oyun oynamak için GTX 1660 Super almayı düşünüyorum. Sizce güncel oyunlarda sorun yaşar mıyım? Bu sisteme ekran kartı almaya gerek var mı, yok mu? Önerilerinizi bekliyorum.

i5-4590 işlemci, H97 Plus anakartım var. Biraz olaya uzak kaldığım için kararsız kaldım, oyun oynamak için GTX 1660 Super almayı düşünüyorum. Sizce güncel oyunlarda sorun yaşar mıyım? Bu sisteme ekran kartı almaya gerek var mı, yok mu? Önerilerinizi bekliyorum.

O kadar para ekran kartına verirsen sistemin besleyemez o kartı. Bence sistemini biraz yükselt ve orantılı bir PC diz.

Bu fiyata yeni bir anakart ve işlemci alabilirsin. Eğer kullandığın ramler ddr3 ise bu bütçeye ramde sıkıştırmakta fayda var. Her halükarda yeni alacağın 0 veyahut 2. el ekran kartı dar boğaz yapar. Onun yerine sistem güçlendirip elinde ki ekran kartını satıp üstüne biraz ekleme yaparak rx580 veyahut 1070 gibi modellerle bir süre idare etmen.

Anakart, işlemci ve RAM setinizi satıp güncel bir set alın.
Sonra ekran kartı bütçenize göre önerilerde bulunalım.
Katılıyorum. Alacağınız bileşenlerde yardımcı oluruz.

İleride diger parçaları da yükselticeksen eğer RX 6600'e kadar yolu var.Bu işlemci ile oyunlar yüksek ayarlarda 1080p 60 fps'de seni üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı