5000 TL'ye kadar kablosuz mekanik beyaz klavye önerisi

Bütçe
5000

theoheris

Picopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da yazdığı gibi klavye arıyorum.

Beyaz, kablosuz ve mekanik olması şart. Teşekkürler.

Bütçe 5000 liraya kadar.

Evet hocam vallahi doğru diyorsunuz ama ben böyle pek duymadığım markalardan emin olamıyorum iyi midir?

İyidir hocam Akko gayet bilindik marka. Razer vbden kat kat iyi. Akko'nun zaten üst serilerinden biri yurtdisindada 150 dolara satılıyor gayet kaliteli. Başka arkadaşlar varsa onlarda yazabilir. İnternetten incelemesini de izleyebilirsiniz.

Türkiye'den istiyosunuz diye daha pahalı ama Akko Mod 007 BoW Mekanik Klavye

Adam kablosuz istemiş.

Hangi boyutta klavye istiyorsunuz? Clicky, tactile, linear hangisini tercih edersiniz?

Son düzenleme:
Adam kablosuz istemiş.

Hangi boyutta klavye istiyorsunuz? Clicky, tactile, linear hangisini tercih edersiniz?
Benim hatam wraithin gidip kablolusunu satacağını düşünmemiştim. MOD007B PC Tokyo | Akko Official Global Site bu kablosuzu ama yurtdısından geliyor trde yokmus.

Adam kablosuz istemiş.

Umarım beni yanlış anlamazsınız ama ben o kadar anlamıyorum. Bildiğim markalar Logitech, SteelSeries ASUS vb. bu markaların çoğunu bilmiyorum eminim iyidir.
Boyut olarak isteğim, TKL de olabilir normal de fakat fonksiyon tuşları olsun, yani küçük olmasın. İkinci sorduğunuzdan pek anlamadım ama iyisi hangisiyse o olsun.
Benim için önemli olan
Beyaz, Mekanik ve kablosuz olması.

Benim hatam Wraith'in gidip kablolusunu satacağını düşünmemiştim. MOD007B PC Tokyo | Akko Official Global Site bu kablosuzu ama yurt dışından geliyor TR'de yokmus.

Yurt dışı hiç uygun değil :(

Geri
Yukarı