5000 TL'ye kadar kablosuz mekanik beyaz klavye önerisi

Bütçe
5000
@theoheris dostum klavyeyi kullanmaya devam ediyor musun ? Eğer ediyorsan, hassasiyeti çok yüksek olduğu için tuşlara çift basma ya da basmadığını hissettiğinde bile basabiliyormuşsun bunu halledebildin mi ? Uygulamasıyla düzeltilebilen bir şey mi ?

@theoheris dostum klavyeyi kullanmaya devam ediyor musun? Eğer ediyorsan, hassasiyeti çok yüksek olduğu için tuşlara çift basma ya da basmadığını hissettiğinde bile basabiliyormuşsun bunu halledebildin mi? Uygulamasıyla düzeltilebilen bir şey mi?

Merhaba biraz geç fark ettim mesajınızı kusura bakmayın. Klavye çok tatlı ve güzel, biraz hassas evet bir alışma süreci gerektiriyor. Fakat öyle elini üstüne koyduğunda dokunmatik gibi değil. Minik bir dokunuşu algılıyor. Hassasiyet ayarı vs. konusunu hiç araştırmadım.

4.png

@theoheris dostum klavyeyi kullanmaya devam ediyor musun? Eğer ediyorsan, hassasiyeti çok yüksek olduğu için tuşlara çift basma ya da basmadığını hissettiğinde bile basabiliyormuşsun bunu halledebildin mi? Uygulamasıyla düzeltilebilen bir şey mi?

Güncelleme yapayım, uygulamada hassasiyet ayarı mevcut fakat yani etkisi var mı anlamadım açıkçası.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı