5000 TL'ye kadar kumaş oyuncu koltuğu tavsiyesi

Trakyacuss

Hectopat
Masam 73 cm yüksekliği. Kumaş istiyorum. Hawk future coal baktım ancak baş-boyun desteği falan çok sert rahat olmadığına dair yorumalar okudum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Masam 73 cm yüksekliği. Kumaş istiyorum. Hawk future coal baktım ancak baş-boyun desteği falan çok sert rahat olmadığına dair yorumalar okudum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Belirttiğin ürünü kullanıyorum. Rahatsız edici birşeyi yok. Günde 12-14 saat pc başında kalıyorum biyerden sonra koltuk batmaya başlıyor. Ama batsın yani 8-10 saatten sonra. Yumuşak süngerde bunu 2-3 saat sonra hissedeceksin. Bende kumaş ürün aradım süngeri dikişi vs si en kaliteli bulduğum ürün Hawk oldu. Boyun desteğinden dolayı bir sorun yaşamadım. Tam dik pozisyonda kafaya geliyor koltuğu yatırıp yayılacağın zamanda başlığı çıkarıp boynunun altına alırsan çok iyi destekliyor. Ön yargın olmasın derim. 3 aydır future coal kullanıyorum çok rahat. Boyum 1.88 kilom 82 koltuğun üstünde bağdaş bile kurabiliyorum. Kol yükseklikleride ayarlanabildiği için yükseklik açısından bi sorun yaşamazsın.

Belirttiğin ürünü kullanıyorum. Rahatsız edici bir şeyi yok. Günde 12-14 saat PC başında kalıyorum bir yerden sonra koltuk batmaya başlıyor. Ama batsın yani 8-10 saatten sonra. Yumuşak süngerde bunu 2-3 saat sonra hissedeceksin. Bende kumaş ürün aradım süngeri dikişi vs si en kaliteli bulduğum ürün hawk oldu. Boyun desteğinden dolayı bir sorun yaşamadım. Tam dik pozisyonda kafaya geliyor koltuğu yatırıp yayılacağın zamanda başlığı çıkarıp boynunun altına alırsan çok iyi destekliyor. Ön yargın olmasın derim. 3 aydır future coal kullanıyorum çok rahat. Boyum 1.88 kilom 82 koltuğun üstünde bağdaş bile kurabiliyorum. Kol yükseklikleride ayarlanabildiği için yükseklik açısından bir sorun yaşamazsın.

Boyun desteği çok sert demişler rahatsızlık hissi vermiyor mu? Boyun desteği çıkarılıp kendi boynuma göre ayarlayıp takabiliyor muyum? Bel desteği nasıl bir de oda çok sert mi?

Boyun desteği çok sert demişler rahatsızlık hissi vermiyor mu? Boyun desteği çıkarılıp kendi boynuma göre ayarlayıp takabiliyor muyum? Bel desteği nasıl bir de oda çok sert mi?
Bel desteği normal işin aslı normal olması rahatsız ediyor. Boyun desteğini aşağı yukarı oynatabilirsiniz arkadan lastikli. Ben oyun oynarken boyun desteğinin sert olmasını daha bile beğendim çünkü vücudun tam dik pozisyonda olmasını sağlayıp daha focus bir pozisyında oturmanızı sağlıyor. Dizi film moduna geçtiğimdede koltuğu yatırıp boyun desteğini çıkarıyorum. Boynumun altına alıyorum. Böylece kafam gömülmüyor boynumu zorlayıp eğilip bükülmeme gerek kalmıyor. Boyun desteği gerçekten size sağlayabileceği en iyi desteği sağlıyor o konuda öneririm cidden.

2. oyuncu koltuğumu aldım ve 2. kere pişmanım. Asla internetten sipariş vermeyin başkalarına bakmayın. Gidip oturup denemediğin hiç bir koltuğu alma .yoksa bel boyun gidiyor. Gerekirse ofis koltuğu al 1k ya ama rahat et

2. oyuncu koltuğumu aldım ve 2. kere pişmanım. Asla internetten sipariş vermeyin başkalarına bakmayın. Gidip oturup denemediğin hiç bir koltuğu alma .yoksa bel boyun gidiyor. Gerekirse ofis koltuğu al 1k ya ama rahat et
Ben de bi kere oyuncu koltuğu aldım ve pişman oldum. Şu anda da 2. koltuğumu bakıyorum. Senin yorumundan sonra kafam iyice karıştı.. Ofis koltuğu 24 saat pc başında oturanlar için hiç uyumlu değil diyorlar. Ondan gidip denemekte iyi bir seçenek görünmüyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı