5000 TL'ye kadar monitör tavsiyesi

Bütçe
4000

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Bütçe: 4000 altı olursa çok iyi olur. 5000'in biraz üstüne kadar çıkabilirim.
Kullanım amacı: Ders, video, müzik, film, dizi, oyun.
Mevcut monitör: Windows Vista zamanından kalma 1444*900, 60Hz monitör ikincci elden 300'e almıştım. Sizce değiştirmeye değer mi? Babamdan para istemem gerek ama yük olmak istemiyorum.

Kardeşim 2900'e 100hz bulmuştu aslında. Sanırım o da MSI idi.

Amazon Prime varsa (veya alın):

Hocam bu monitör yakın zamanda 4000'e kadar düşmüş müydü? Kaçırdım sanırım.

Amazon.com.tr

Amazon prime varsa ne fark eder hocam? Bende yok ama arkadaşta var ona aldırabilirim.
Ayrıca attığınız iki monitörden hangisini önerirsiniz? Aradaki fiyat farkına değer bir durum var mı? Anladığım kadarıyla birinin ekran boyu çok az daha büyük, diğerinin de tazeleme hızı çok az daha fazla.

Amazon prime varsa ne fark eder hocam? Bende yok ama arkadaşta var ona aldırabilirim.
Ayrıca attığınız iki monitörden hangisini önerirsiniz? Aradaki fiyat farkına değer bir durum var mı? Anladığım kadarıyla birinin ekran boyu çok az daha büyük, diğerinin de tazeleme hızı çok az daha fazla.
AOC daha iyi. Prime'da daha ucuz oluyor. @Bnalsveee eisaemyck @Sad Frog

Proximus hocamın attığı monitörler gayet iyidir. Onlara bakabilirsiniz. Ben artık monitör piyasasıyla ilgilenemediğimden son çıkan monitörleri pek bilemiyorum ama bildiğim kadarıyla G244F G2412 ile benzer kalitedeydi. 24G2SP zaten foumun milli monitörüdür, klasiktir.

Mouse işi zaten kesin değil ve artık tamamen iptal oldu. Teşekkür ederim. Mouse kayboldu artık mouse almak zorundayım. Yaşadığım aileden nefret ediyorum.

AOC 4900 TL gözüküyor. Almamı yine de öneriyor musunuz? Babama danışıp alma durumundayım.

Son düzenleme:
Mouse işi zaten kesin değil ve artık tamamen iptal oldu. Teşekkür ederim. Mouse kayboldu artık mouse almak zorundayım. Yaşadığım aileden nefret ediyorum.

AOC 4900 TL gözüküyor. Almamı yine de öneriyor musunuz? Babama danışıp alma durumundayım.
En iyisi AOC olan hocam. Forumun milli monitörüdür. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı