5000 TL'ye Kadar Oyuncu Koltuğu Önerisi

Hawk Future iyidir. xDrive Fırtına da bakabilirsiniz.
Kesinllikle Hawk Future
Hiç bilgim olmadığı ve Hawk Future çok önerildiği için Future'u ilk sıraya koydum. 1-2 gün araştıracağım ve muadili olarak daha iyi bir ürün tavsiye eden olmaz ise Future sipariş vereceğim.

Diğer future modelleri ile tek farkları renkleri mi?

Kendi kullandığım koltuğu tavsiye ederim. Tabii bütçeyi aşarsan. Bu koltuğu asla koltuk almak için çıkmadığım Media markette görüp Amazon'dan sipariş verdim. Koltuk çok rahat yazın deri kaplama tarzı bir koltuk diğer kaplama koltuklar gibi bu da terletiyor. Koltuk terletmemesi için ilk iyi çözüm klima:(Onun dışında konfor kalite süper. Ayrıca haziran da almıştım 5200 TL idi. Zam gelmiş.
Kumaş alırım dostum bu paralara. Eminim güzeldir fakat Future daha çok aklıma yatıyor. 2. bir düşüncem ise bir koltuğa 5.000 TL verip istediğim performansı alamazsam üzülür müyüm düşüncesi.. Kesinlikle rahatım için almak istiyorum çünkü..

Kumaş alırım dostum bu paralara. Eminim güzeldir fakat Future daha çok aklıma yatıyor. 2. bir düşüncem ise bir koltuğa 5.000 TL verip istediğim performansı alamazsam üzülür müyüm düşüncesi. Kesinlikle rahatım için almak istiyorum çünkü.

Rahatlığına kefilim. Ama yaz ayı terletir. Eğer Media market denk gelirsen koltuğu görmeni tavsiye ederim. Hatta buradaki arkadaşların tavsiye ettiği koltukları da görmeni isterim. Eğer İstanbul'da yaşıyorsan. 5000 TL verip belki ömür boyu kullanacağın ürünü görerek almak insanın gönlünü rahatlatıyor.

Link atabilir misin tavsiye ettiğin bir hawk modelinin? Yoksa Gaming chair model mi oluyor?

Hawk'ın 5.000'e de, 3.200'e de koltuğu var. Aradaki farklar neler acaba?
Şahsen ben Fab serisinden alırdım ama beğenirsen Future serisinden alabilirsin. Tek farkı tasarım sanırım, eğer değeceğini düşünüyorsan Future almalısın. Elraenn de Hawk Gaming Chair kullanıyor, üzüleceğini düşünmüyorum.

Rahatlığına kefilim. Ama yaz ayı terletir. Eğer Media market denk gelirsen koltuğu görmeni tavsiye ederim. Hatta buradaki arkadaşların tavsiye ettiği koltukları da görmeni isterim. Eğer İstanbul'da yaşıyorsan. 5000 TL verip belki ömür boyu kullanacağın ürünü görerek almak insanın gönlünü rahatlatıyor.
Maalesef İstanbul'da yaşamıyorum:/ Hawk hakkında video/yorumlar çok iç açıcı değil. O yüzden içime sinmedi pek açıkçası..

Şahsen ben Fab serisinden alırdım ama beğenirsen Future serisinden alabilirsin. Tek farkı tasarım sanırım, eğer değeceğini düşünüyorsan Future almalısın. Elraenn de Hawk Gaming Chair kullanıyor, üzüleceğini düşünmüyorum.
Fab/Future kıyaslaması yapmak lazım nihai almaya karar verince. Ama Hawk hakkında video/yorumlar pek iç açıcı değil o canımı sıktı biraz. Zio'yu araştıracağım.

Maalesef İstanbul'da yaşamıyorum:/ Hawk hakkında video/yorumlar çok iç açıcı değil. O yüzden içime sinmedi pek açıkçası.

Hawk oyuncu koltuklarını oyun fuarında bizzat oturdum. Kötü bir koltuk değil iş görür. İskelet yapısı benim kullandığım koltuk iskelet yapısı kadar kaliteli ve rahat değil. Benim koltuk kısmen araba koltuğu gibi az geriye yatık bir oturuş tarzı var. Kumaş koltuk yazın ne kadar terletir bilemeyiz. Yaz sıcaklarında işlemci sıcaklığı konuşmuş kişileriz. Belki çok kaliteli hawk modelleri vardır. Fuara o modeller vardı. İlgimi çekse seve seve paylaşırdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hawk oyuncu koltuklarını oyun fuarında bizzat oturdum. Kötü bir koltuk değil iş görür. İskelet yapısı benim kullandığım koltuk iskelet yapısı kadar kaliteli ve rahat değil. Benim koltuk kısmen araba koltuğu gibi az geriye yatık bir oturuş tarzı var. Kumaş koltuk yazın ne kadar terletir bilemeyiz. Yaz sıcaklarında işlemci sıcaklığı konuşmuş kişileriz. Belki çok kaliteli hawk modelleri vardır. Fuara o modeller vardı. İlgimi çekse seve seve paylaşırdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Future zaten en pahalısı en son çıkanı diye biliyorum. Hawk'tan vazgeçtim şimdilik. Başka içime sinen bir oyuncu koltuğu bulamazsam mecbur çevremdeki mobilyacılara gidip rahat bir ofis koltuğu alacağım.

Future zaten en pahalısı en son çıkanı diye biliyorum. Hawk'tan vazgeçtim şimdilik. Başka içime sinen bir oyuncu koltuğu bulamazsam mecbur çevremdeki mobilyacılara gidip rahat bir ofis koltuğu alacağım.

Ofis koltuğu düşünüyorsan fileli olsun. Tek tavsiyem bu arkadaşım.

Hawk'ı tavsiye etmem. 1 ayı geçti değişik kokusu halen gitmedi. Ben aldım sıfır koltuk amortisörü bozuk. Oturup kalkınca koltuk mermi gibi sekiyor, sekmelerinden artık dağılacak ve gıcırdıyorda. İncehesap iadeye yanaşmadı firma ile iletişim kurun dedi. Firmayı arıyorsun video çek mail at diyor. Mail atıyorsun cevap yok. Tekrar arıyorsun yine mail gönder diyor. Yine atıyorsun yine cevap yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı