5000 TL'ye kadar telefon önerisi

serhan23

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Mevcut telefonum bozulduğu için yeni telefon almayı düşünüyorum. Öncelikli tercihlerim amoled ekran ve kulaklık ses çıkışının kaliteli olması. Çok fazla oyun oynamam. En çok video izlemek ve müzik dinlemek için kullanıyorum. Diğer işlevler için olmazsa olmazım yok ama olabildiğince iyi olmasını tercih ederim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkür ederim ama o fiyata çok daha iyi android telefonlar alınabilir diye düşünüyorum.
Bazı arkadaşlar iPhone SE 2020 önermiş fakat ekranı 734x1334 yani bütün film zevkinizin içinden geçebilir ayrıca 1821 MAH batarya ile sürekli powerbank ile dolaşmak zorunda kalabilirsiniz. Redmi 9S öneren arkadaşlara şunu diyeceğim Xiaomi Redmi markasından her zaman bir parçaya önem verip diğer parçadan kısar. Örneğin Xiaomi Redmi Note 8 de kamera iyiydi fakat ekrandan kısmışlardı. O yüzden Xiaomi nin kendi markası olan Xiaomi tercih edin. Hiç Redmi ye falan bulaşmayın. Şimdi size önereceğim telefona gelirsek film ve müzik için istemişsiniz aşağıda önerdiğim telefonun ekranı AMOLED ayrıca tam film izlemelik. Fakat bütçeyi zorlarsa Redmi Note 9S de alabilirsiniz oda ekran konusunda OLED bir ekrana sahip bütçe meselesi.
Merhabalar. Mevcut telefonum bozulduğu için yeni telefon almayı düşünüyorum. Öncelikli tercihlerim amoled ekran ve kulaklık ses çıkışının kaliteli olması. Çok fazla oyun oynamam. En çok video izlemek ve müzik dinlemek için kullanıyorum. Diğer işlevler için olmazsa olmazım yok ama olabildiğince iyi olmasını tercih ederim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Redmi Note 9S incelemek isterseniz link bıraktım:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı