5000 TL'ye kadar VA panel monitör önerisi

Evet. Sadece ghosting değil + bu bütçedekilerde inverse ghosting + yüksek blur da var.

Eksi yönü olmayan bir panel yok. IPS'in eksisi genellikle VA'dan daha az diye öneriyoruz. IPS Glow'u yalnizca siyah renkte karanlık ortamda görürsün ama yukarıdaki VA sorunları her oyun oynadığında görürsünm.

Her zaman değil. Bu bütçede.

İşin kötü tarafı tek oynadığım oyun var Escape from Tarkov onda da karanlık ortam çok var ve siyahlar da aşırı derecede sarı parlamalar oluyor.

Bu IPS monitörde IPS glow u daha az olan monitör falan yok mudur?

İşin kötü tarafı tek oynadığım oyun var Escape from Tarkov onda da karanlık ortam çok var ve siyahlar da aşırı derecede sarı parlamalar oluyor.

Bu IPS monitörde IPS glow u daha az olan monitör falan yok mudur?
Hmm evet rahatsız edici olur glow o zaman.

Panel kalitesine ve kalite kontrole bağlı değişir ama şans maalesef. Almanızın üzerinden çok geçmediyse değişim isteyebilirsiniz.

Hmm evet rahatsız edici olur glow o zaman.

Panel kalitesine ve kalite kontrole bağlı değişir ama şans maalesef. Almanızın üzerinden çok geçmediyse değişim isteyebilirsiniz.

İade yaptim onları ama hala eski TN panel monitörü kullanıyorum oda işimi çok fazla görüyor da artık arıza vermeye başladı değiştirmek istiyorum.

Madem VA istiyorsunuz 500 TL daha çıkıp bunu alın.

Şu an monitör bayağı bir indirimde herhangi bir test vs de bulamadım ghostingle alakalı acaba ghosting çok fazla mıdır 144Hz de kullanacağım monitörü.

Son düzenleme:
İade yaptim onları ama hala eski TN panel monitörü kullanıyorum oda işimi çok fazla görüyor da artık arıza vermeye başladı değiştirmek istiyorum.

Şu an monitör bayağı bir indirimde herhangi bir test vs de bulamadım ghostingle alakalı acaba ghosting çok fazla mıdır 144Hz de kullanacağım monitörü.

O lenove bu Samsung model de yok hocam ghosting.

O lenove bu Samsung model de yok hocam ghosting.

VA almak istiyorum IPS glowdan ötürü.

Yeni konular

Geri
Yukarı