5000 TL'ye kulaklık önerisi

Türkiye'de 5500 lira seviyesinden piyasaya girmis ve şu anda da 6 bin TL'ye satılan en iyi oyuncu kulaklığını tavsiye ederim. Avrupa'daki satış fiyatı 350 dolar bu ürünün, yani vergisiyle osuyla busuyla şuandaki değeri 10 bin TL bin üzerinde. Ben de uzun süre araştırıp bu ürünü almaya karar verdim. Bu cihazi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği DAC+amfi ünitesine sahip olması. Kablosuz olan versiyonu 13 bin TL'ye satılıyor ki onda da gerçek ses kalitesini almak için yine kablolu olarak kullanmak zorundasın. Burada senin ne istediğin önemli. Ben kablosuz istiyorum diyorsan bu cihaz evet sana göre değil. Ama ben en iyi ses kalitesinde müzik dinlemek film izlemek oyun oynamak istiyorum diyorsan işte bu o cihaz. Uzun ömürlü olması bakımından kablosuzlarin pil problemini de dusunmelisin, bu cihaz da kablolar ve pedleri değiştirip yola devam edebilirsin. Fiyatı daha uygunken degerlendirmeni tavsiye ederim, ne zaman 10 bin liralara cikar bilmiyorum ama içimden bir ses eli kulağında diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı