5000 TL'ye laptop önerisi

bilocan

Hectopat
Arkadaşlar herkese selamlar. Kız kardeşime Online dersleri için ve az çok işini görsün diye laptop alacağım. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu laptopu buldum fakat MediaMarkt, Teknosa vb. bir yerde bulamadığım için Hepsiburada'dan, Trendyol'dan almak kafamı kurcalıyor biraz. Üst limit 5000-5500 TL civarı olabilir. Derseniz ki normal bir bilgisayar yeter, şu da olur, ona da tamamım. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar herkese selamlar. Kız kardeşime Online dersleri için ve az çok işini görsün diye laptop alacağım. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu laptopu buldum fakat MediaMarkt, Teknosa vb. bir yerde bulamadığım için Hepsiburada'dan, Trendyol'dan almak kafamı kurcalıyor biraz. Üst limit 5000-5500 TL civarı olabilir. Derseniz ki normal bir bilgisayar yeter, şu da olur, ona da tamamım. Şimdiden teşekkürler.
Hocam kesinlikle Ryzen 3000 serili laptoplara bakmayın keza 3000 serisi ryzenler sorunlu.

1 hafta önce 5000TL'ye satın aldım.

hocam teşekkür ederim 3000 serisi uyarınız için. nu önerdiğiniz hoşuma gitti tek soru işareti HP olması :)
1 hafta önce 5000TL'ye satın aldım.
hocam teşekkür ediyorum ama ryzen7 gereksiz olur biraz fiyat da diğerlerine nazaran biraz çok geldi

Bu ikisinden birini alabilirsiniz.
hocam burda da acer olması kafamda soru işaretleri oluşturuyor :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı