5000 TL'ye LGA1700 anakart önerisi

Celde

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu yaz sistem aldım, ekran kartım MSI 3060 Ti 3X işlemcim 12400F aldığımdan beri tek pişmanlığım biraz daha ekleyip anakartı değiştirmemek oldu. İşlemciye hava soğutucu alacağım ARGB almayı düşünüyorum, aynı şekilde kasa fanlarını ve RAM'leri de ARGB olanlarla ile yenileyeceğim. Aslında çok kullanmıyorum LED'leri ancak yeni gelecek zamlardan önce sistemde hoşuma gitmeyen parçaları yükseltmek istiyorum.

Şu an anakart modelim MSI H610M-E, yeni anakartı taksitle alacağım F/P bir model bakıyorum. Bütçem maksimum 5K olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Bu yaz sistem aldım, ekran kartım MSI 3060 Ti 3X işlemcim 12400F aldığımdan beri tek pişmanlığım biraz daha ekleyip anakartı değiştirmemek oldu. İşlemciye hava soğutucu alacağım ARGB almayı düşünüyorum, aynı şekilde kasa fanlarını ve RAM'leri de ARGB olanlarla ile yenileyeceğim. Aslında çok kullanmıyorum LED'leri ancak yeni gelecek zamlardan önce sistemde hoşuma gitmeyen parçaları yükseltmek istiyorum.

Şu an anakart modelim MSI H610M-E, yeni anakartı taksitle alacağım F/P bir model bakıyorum. Bütçem maksimum 5K olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam anakarttan kontrol etmek istiyorum LED'leri, Gigabyte'nin kendi yazılımı nasıl pek önermiyorlardı yanlış hatırlamıyorsam

Aslında bütçeyi 1k artırıp ddr5'e geçebilirsin.

Aslında bütçeyi 1K artırıp DDR5'e geçebilirsin.

DDR5 geçmemin ne gibi artısı olur? Aslında RAM'leri 32 GB ARGB yapmayı düşünüyordum şu an 16 GB kullanıyorum. Colorful işlemci konusunda nasıldır güvenilir mi hocam

Edit: Taksitle alacağım için birazda taksit farkı biniyor aslında ddr5 bu yüzden daha pahalıya gelebilir bana

Yeni konular

Geri
Yukarı