5000 TL'ye monitör dahil sistem toplama

5037.18 TL

İmkan varsa direkt aynı RAM'den bir tane daha alsın.

Ufak bir miktar aşsa aslında daha iyi bir şeyler olur kalite açısından.
Mesela @f3turan hocamın sistemi güzel olmuş, ancak ben olsam 150 lira daha ekleyip 600W 80+ bir PSU ile alırdım o sistemi. Aynı şekil yine 50 lira gibi bir farka Aerocool'un veya Dark'ın kasalarından alırdım, RGB falan da olacağı için estetik açısından daha iyi olurdu.

Ufak bir miktar aşsa aslında daha iyi bir şeyler olur kalite açısından.
Mesela @f3turan hocamın sistemi güzel olmuş, ancak ben olsam 150 lira daha ekleyip 600W 80+ bir PSU ile alırdım o sistemi.
Bütçe kısıtlı hocam. Bu bütçede maksimum performansı sağlamak istedim. Zaten 500W fazlasıyla yetecektir. Bu arada teşekkür ederim. :)

Ancak hiç aşamıyorsa sistem o haliyle de güzel.
Bütçe kısıtlı hocam. Bu bütçede maksimum performansı sağlamak istedim. Zaten 500W fazlasıyla yetecektir. Bu arada teşekkür ederim. :)
İyi yapmışsın zaten hocam, ben sadece öneri olarak söyledim. Kasa olarak göz attım da daha iyi alternatifler de mevcut.
50 lira aşmaya bile gerek yokmuş :).

5037.18 TL

Hocam biraz aşabiliriz .

5037.18 TL

Gskıll 8x2 yapsam nasıl olur hocam 3200 MHz.

Dosya Ekleri

• IMG_20200825_192909.jpg
    IMG_20200825_192909.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 23
Hocam biraz aşabiliriz .

Gskıll 8x2 yapsam nasıl olur hocam 3200 MHz.
O zaman dediğiniz gibi G.Skill 2x8 RAM ile değiştirin. Bir de PSU'yu bu ürünle değiştirin ;

O zaman dediğiniz gibi G.Skill 2x8 RAM ile değiştirin. Bir de PSU'yu bu ürünle değiştirin ;
Hocam bu daha iyi olacaktır.

Hocam bu daha iyi olacaktır.
MWE daha kaliteli bir ürün. Hem de üst tier. Ayrıca verebildikleri güç arasında fark bile yok. Highpower 552W, MWE 548W güç verebiliyor.

Geri
Yukarı