5000 TL'ye monitör dahil sistem toplama

Bütçe
5000

yuseka

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben 10 yıldır bir Toshiba laptop kullanıcısıyım ve artık masaüstü PC almak istiyorum. Şöyle anlatayım: Zula, CS:GO, ETS 2 ve GTA V gibi oyunlar oynamak istiyorum. klavye, fare ve kulaklık var. ihtiyacım sadece monitör ve haliyle kasa. tam 5000 bütçem var. zorlasak belki biraz 5500 olur. bilgisayar bilgim var ama hakikaten kafam çok karışık. Ne ekran kartı alacagımda, seçimlerde kararsızım. Birkaç Unlost, Elraenn gibi yayıncıların hazır kasalarına baktım. Onlar sizce alınır mı? Ekran kartı ne tavsiye edersiniz? Yani aklımda çok soru var. Yardımınızı bekliyorum.

Hazır kasa almanı önermem onlar illaki bir şekilde bir yerden kırpılıyor ben biraz araştırayım senin için Ryzen sistem mi Intel mi istersin.

Hiçbir fikrim yok hangisi benim için daha uygunsa yukarıdada belirttigim gibi yayın açmayacağım render yapmayacağım GTA 5 CS:GO oynayacagım yani istegim bu ama şunu belirtmek istiyorum ben kendim toplayamama yani ayrı ayrı her parçayı alıp nasıl toplayacagım ki?

Hiçbir fikrim yok hangisi benim için daha uygunsa yukarıdada belirttigim gibi yayın açmayacağım render yapmayacağım GTA 5 CS:GO oynayacagım yani istegim bu ama şunu belirtmek istiyorum ben kendim toplayamama yani ayrı ayrı her parçayı alıp nasıl toplayacagım ki?
Attığım linkteki kasayı alın kampanya bitmeden. Kasa hazır olarak geliyor.

Hazır sistem alırsan, aynı paraya tek tek alarak daha iyisini alabileceğin bir gerçek.
Parçaları tek tek satın alıp bir yerde 50-75tl gibi bir ücrete kurulum yaptırabilirsiniz.

Hazır sistem alırsan, aynı paraya tek tek alarak daha iyisini alabileceğin bir gerçek.
Parçaları tek tek satın alıp bir yerde 50-75TL gibi bir ücrete kurulum yaptırabilirsiniz.

Çok haklısınız YouTube'da milyon tane var aslında video izlesem yaparım gibime geliyor sizce toplabilir miyim?

Açıkçası 75 TL'ye en fazla kurulum yaparlar o konuda şüphen olmasın ben parça bakıyorum halen.

Çok teşekkür ediyorum yukarıda bir arkadaş monitör önerdi ona bakıyorum monitöre bütçeyi 1000 TL ayırırsak 4000 kasaya diyelim RAM olarak 16 GB yapma şansımız var mı acaba 16 GB çok daha iyi olur ileride sıkıntı çıkarmaması açısında.

Geri
Yukarı