5000 TL'ye monitör dahil sistem toplama

Bütçe
5000

Öncelikle, çok teşekkür ediyorum. Bakacagım, araştıracagım. Ha, bu arada RAM'den iki tane alsam 16 yapar, sıkıntı olmaz, değil mi?

Merhaba, biraz malzemelere baktım da anladıgım kadarıyla gerçekten çok güzel toplamışsınız ama birkaç yere kafam takıldı. Ekran kartı 1650 çok iyi. SSD de yeterli ama işlemciye kafam takıldı. İşlemci yeterli olur mu? Benim pek işlemciler hakkında bir bilgim yok ama i3 yeterli gelir mi, yani sıkıntı çıkmaz, değil mi? Bir de şunu sormak istiyorum: Bunu alırsak bir uyumluluk sorunu falan çıkmaz, degil mi çünkü böyle ayrı ayrı toplamalarda uyumluluk sorunları çıkabiliyor diye biliyorum? Ha, bir de kasayı begenmezsem bir degişiklik ya da alternatif olarak başka seçecegim bir kasa var mı? Bunun dışında bir sorum yok. Çok teşekkür ediyorum, çok yardımcı oldunuz. 😊

Öncelikle çok teşekkür ediyorum bakacagım araştıracagım ha bu arada RAM'den iki tane alsam 16 yapar sıkıntı olmaz de mi?

Merhaba biraz malzemelere baktım da anladıgım kadarıyla gerçekten çok güzel toplamışsınız ama birkaç yere kafam takıldı ekran kartı 1650 çok iyi SSD'de yeterli ama işlemciye kafam takıldı işlemci yeterli olur mu ben pek işlemciler hakkında bir bilgim yok ama i3 yeterli gelir mi yani sıkıntı çıkmaz de mi bir de şunu sormak istiyorum bunu alırsak bir uyumluluk sorunu falan çıkmaz degil mi çünkü böyle ayrı ayrı toplamalarda uyumluluk sorunları çıkabiliyor diye biliyorum ha bir de kasayı begenmessem bir degişiklik ya da alternatif olarak başka seçecegim bir kasa var mı bunun dışında bir sorum yok çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz😊

Acaba ekran kartından kısıp işlemci ve RAM yükseltmesi olur mu?

Öncelikle, çok teşekkür ediyorum. Bakacagım, araştıracagım. Ha, bu arada RAM'den iki tane alsam 16 yapar, sıkıntı olmaz, değil mi?

Merhaba, biraz malzemelere baktım da anladıgım kadarıyla gerçekten çok güzel toplamışsınız ama birkaç yere kafam takıldı. Ekran kartı 1650 çok iyi. SSD de yeterli ama işlemciye kafam takıldı. İşlemci yeterli olur mu? Benim pek işlemciler hakkında bir bilgim yok ama i3 yeterli gelir mi, yani sıkıntı çıkmaz, değil mi? Bir de şunu sormak istiyorum: Bunu alırsak bir uyumluluk sorunu falan çıkmaz, degil mi çünkü böyle ayrı ayrı toplamalarda uyumluluk sorunları çıkabiliyor diye biliyorum? Ha, bir de kasayı begenmezsem bir degişiklik ya da alternatif olarak başka seçecegim bir kasa var mı? Bunun dışında bir sorum yok. Çok teşekkür ediyorum, çok yardımcı oldunuz. 😊

Acaba ekran kartından kısıp işlemci ve RAM yükseltmesi olur mu?
ekran kartından kısarsan 1 ay sonra yeni ekran kartı alamazsınız,
Ama 1-2 ay sonra 2. ramı alıp yükseltebilirsiniz.

Uyumluluk sorunu derken anlayamadım.
Önerdiğim işlemci i3-10100F, 10. nesil bir işlemci.
4.30 GHz Turbo Boost'a çıkıyor.
GTX 1660'a kadar, hatta benki biraz daha üstü darboğaz olmadan besler rahatca.

Uyumluluk sorunu derken anlayamadım.
Önerdiğim işlemci i3 10100F 10.nesil bir işlemci.
4.30 GHz turboboosta çıkıyor.
GTX 1660'a kadar hatta benki biraz daha üstü bottleneck olmadan besler rahatca.

Merhaba iyi günler bütçe monitörsüz 5000'e çıktı nasıl bir yüksektme yapabiliriz bu kurdugunuz sistemin AMD muadilleri kaç TL ve ve nasıl olur AMD'de daha iyi bir performans saglar mıyız bir de PC bütçesi 5000 geçmesin yani 4800 4900 gibi bir de 1000 TL'ye alabilecegim en iyi monitör ne olur?

Geri
Yukarı