5000 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
3000-5000

Lucelysa

Femtopat
Daha fazla  
24-27 İnç aralığında 200Hz kavisli monitör seçimi yapacaktım fakat 27 inç aşırı büyük ve göz yorucu olduğundan o kadar büyük alıp almamakta kararsızım, bu yüzden 24 inç yolunda ilerlemek en iyisi. Şuan ki monitörüm ASUS ve gayet memnunum bu yüzden şaşmak istemem ASUS marka önerirseniz sevinirim onun haricinde Max fiyat bütçe 5000 olacak şekilde 24 inç mümkünse ips girişli kavisli veya düz ekran monitör önerir misiniz 1080p de yeterli olacaktır valorant tarzı fps oyunları oynuyorum, aklımda ki 2 modelide linkleyeceğim pek yorum bulamadım Rampage monitör modeli hakkında kullanan varsa belirtip özellikleri hakkında daha detaylı bilgi verirse sevinirim.

Fiyatı ve özellikleri birbirini tamamlıyor gerçekten güzelmiş, fakat markadan emin olamadım ASUS veya Rampage düşünüyorum.

Gameon çerçöp markadır hocam dokunmayın derim, keza Rampage de öyle.
Onun dışında ASUS güzel gibi duruyor, AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA 4000TL'ye bayağı ucuz bir monitör bu da.
@Saint Lucia hocam da birkaç tavsiye ve bilgi versin, ona göre daha sağlıklı yorum yapılabilir.
Bu modelide önerilerde keşfetmiştim, güzel model detaylı inceleme yapacağım güzel tavsiyeniz için teşekkürler.

Fiyatı ve özellikleri birbirini tamamlıyor gerçekten güzelmiş, fakat markadan emin olamadım ASUS veya Rampage düşünüyorum.

Rampage düşünüyorum demeniz bir hata. Açıkça konuşacağım fason markaların fason ürünlerini almaktan vazgeçin. ASUS'un hiçbir modeli HP'den üstün değil. Markadan emin olamadım dediğin marka HP! 1939 yılında kurulmuş HP'den nasıl emin olamadın merak ediyorum.
Pivot önemliyse önerilen AOC SPU alabilirsiniz. Sağlam monitördür. Pivot önemli değilse HP Omen25I'nin üstünde monitör o potada yok.

Rampage düşünüyorum demeniz bir hata. Açıkça konuşacağım fason markaların fason ürünlerini almaktan vazgeçin. ASUS'un hiçbir modeli HP'den üstün değil. Markadan emin olamadım dediğin marka HP! 1939 yılında kurulmuş HP'den nasıl emin olamadın merak ediyorum.
Pivot önemliyse önerilen AOC SPU alabilirsiniz. Sağlam monitördür. Pivot önemli değilse HP Omen25I'nin üstünde monitör o potada yok.

HP Marka monitörü kendim ve çevremdekiler daha önce deneyimlemediği için emin olamadım demiştim. Rampage alt düzey bir marka değil ki ASUS veya Rampage'yi daha önce kullandığım memnun kaldığım için düşündüğümü söylemiştim, peki ya sizce attıklarıma bakılırsa hangisini almak daha mantıklı olur genelde kavislide 23 inç önerilmiyor ama 27 inçte çok büyük diye tercih etmiyorum.

HP Marka monitörü kendim ve çevremdekiler daha önce deneyimlemediği için emin olamadım demiştim. Rampage alt düzey bir marka değil ki ASUS veya Rampage'yi daha önce kullandığım memnun kaldığım için düşündüğümü söylemiştim, peki ya sizce attıklarıma bakılırsa hangisini almak daha mantıklı olur genelde kavislide 23 inç önerilmiyor ama 27 inçte çok büyük diye tercih etmiyorum.

Rampage nasıl alt düzey marka değil? Bakın bu konuda bilginiz olmadığını varsayıyorum. Rampage, Game Booster falan filanlar ürün üretmeyen etiket basan markalar. Çin'den getiriyor adı X olan ürünü senin ülkende Rampage diye satıyor. Hikayesi bu.
Baktığın 3 monitörü de önermiyorum. ViewSonic VX2718-P-MHD Monitör bunu tavsiye ederim. Kontrast oranı yüksek çünkü. Madem VA panel istiyorsun kontrast oranı yüksek olan model seç.

Yeni konular

Geri
Yukarı