5000 TL'ye Oyun, Yayın ve Render İçin PC Toplama

Diğer parçaları yüksek tutmak için kasayı ve güç kaynağını biraz düşük tuttum, ama yeterli olacağını düşünüyorum:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190324-204328_Chrome.jpg
    Screenshot_20190324-204328_Chrome.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 139
Diğer parçaları yüksek tutmak için kasayı ve güç kaynağını biraz düşük tuttum, ama yeterli olacağını düşünüyorum:
Güç kaynağı düşük tutulacak kadar önemsiz bir parça değil. Bütün sisteme gücü veren o, kalitesiz bir PSU sistemi tamamen çöpe bile attırabilir. Kasa da rezil, böyle bir sistem alıp da öylesine rezil bir kasa almak yakışmaz. Ayrıca önerdiğim sistem sizin topladığınızdan çok daha kaliteli. RX590 var kasa ve PSU kaliteli. Üstelik 300 TL falan daha ucuza geliyor.

Güç kaynağı düşük tutulacak kadar önemsiz bir parça değil. Bütün sisteme gücü veren o, kalitesiz bir PSU sistemi tamamen çöpe bile attırabilir. Kasa da rezil, böyle bir sistem alıp da öylesine rezil bir kasa almak yakışmaz. Ayrıca önerdiğim sistem sizin topladığınızdan çok daha kaliteli. RX590 var kasa ve PSU kaliteli. Üstelik 300 TL falan daha ucuza geliyor.
Kusura bakmayın. Gerçekten sizin topladığınız sistemi almak daha mantıklı. Hem de M.2 SSD de alınabilir.

Kusura bakmayın. Gerçekten sizin topladığınız sistemi almak daha mantıklı. Hem de M.2 SSD de alınabilir.
Gerçi ben toplamadım, PC hazır ama yine de fiyat olarak hem daha ucuza geliyor hem de daha kaliteli parçalar barındırıyor. Kendisi ayrı ayrı toplamak isterse daha pahalıya gelecektir. Malum dolar da 5.75 oldu. Hazır PC'ler iyi bir çözüm bence. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı