5000 TL'ye PC Toplama

Kendim de Teknobiyotik'ten alışveriş yaptım ve halen yapmaktayım. Eğer olur da fikrin değişirse, şu sisteme bakmanı öneririm. Garanti ve servis bakımından hiçbir sorun çıkartmıyor Teknobiyotik ekibi. AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, GTX1060 6GB, 8GB DDR4, 1TB HDD 500W 80+ Bronze Oyun Bilgisayarı
Hocam yanlışım varsa düzeltin de bu sistemde alışkın olmadığımız markalar kullandığı halde benim almak istediğim sistemden daha iyi bir sistem toplamamış ve fiyatı da aynı hele ram için 2x4 şuan bütçesi olanlar için çok yanlış bir tercih bence

Hocam yanlışım varsa düzeltin de bu sistemde alışkın olmadığımız markalar kullandığı halde benim almak istediğim sistemden daha iyi bir sistem toplamamış ve fiyatı da aynı hele ram için 2x4 şuan bütçesi olanlar için çok yanlış bir tercih bence
Dostum, bilgisayarda kullanılan parçalar gayet ün yapmış parçalar fakat isimleri Türkiye'de duyulmamış. Arada 600 TL'lik bir fark var fakat attığım sistemde SSD yok. Sanırsam senin attığın sistemde SSD var. Elden almak istiyorsan 400 TL daha fazla ödeyip alabilirsin. İyi forumlar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı