5000 TL'ye RX 560 sistem alınır mı?

Arkadaşım hayırlı ve güzel günlerde kullan ben de galiba o fiyata alıcam 2.el sıfır bulmak zor :D ben de sen de bütün ikincil el alanlar iyi kullanır siz alırken ne tür testler yaptınız benim pek bilgim yok anlatır mısınız
Monitör e bayıldım 🤗🤗

Şu mesajı biri sana yazsa ne hissederdin hocam? Biraz düşünüp yazmak lazım. Hayırlı olsun bu arada.

Arkadaşım hayırlı ve güzel günlerde kullan ben de galiba o fiyata alıcam 2.el sıfır bulmak zor :D ben de sen de bütün ikincil el alanlar iyi kullanır siz alırken ne tür testler yaptınız benim pek bilgim yok anlatır mısınız
Monitör e bayıldım 🤗🤗
Çok teşekkür ederim umarım benim gibi şanslı birisine denk gelirsin çünkü satıcı askeri personeldi ve sistemi tam 1 yıl önce almış ekim ayı içinde, pek kullanma fırsatı olmadığını söyledi neredeyse 0 sayılabilicek bi bilgisayar. Aslında test yapamadım ne yalan söyliyim :D Satıcının yanına gittiğimizde elektrikler yoktu şansımıza ama öncesinde cpu z den anakart, ram, işlemci, ekran kartı modellerini göstermesini istemiştim. Parçalar kafama yatkındı fiyatlarınıda sitelerden bakarak karşılaştırdım fiyatı makul geldi. Zaten oraya gittiğimizde monitör, klavye, mouse, kulaklık, ekran kartını paketledik. Kasanın diğer parçaları içinde getirdim.

Ek olarak marketplaceden bakabilirsin iyi sistemler düşüyor bazen oraya.

Ekliyeyim = Garanti ve faturayı görerek aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı