5000 TL'ye Ryzen işlemcili PC toplama

Bütçe
5000

2X Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları ve Özellikleri

5015 TL.

Kusura bakmayın ama çok kötü bir sistem olmuş güç kaynağı Frisby, ekran kartı düşük kalmış, işlemci 6 çekirdek 6 izlek ve gereksiz pahalı.

4953.18 TL

Elinize para geçince kesinlikle aynı RAM'den bir tane daha alın. Hatta imkan varsa direkt şimdi alın. Günümüzdeki güncel oyunların çoğu yaklaşık 10-11 GB kadar RAM yiyor. 8 GB RAM, güncel oyunlarda drop sebebi olabilir.

4953.18 TL

Elinize para geçince kesinlikle aynı RAM'den bir tane daha alın. Hatta imkan varsa direkt şimdi alın. Günümüzdeki güncel oyunların çoğu yaklaşık 10-11 GB kadar RAM yiyor. 8 GB RAM, güncel oyunlarda drop sebebi olabilir.
600W olsa daha iyi olur PSU. onun dışında güzel.

Bütçenin farkındasınızdır umarım. Bu bütçeye en performanslı sistemi toplamaya özen gösterdim. PSU yeterli gelecektir. Sadece upgrade edileceği zaman PSU değiştirmek gerekecek.
Evet farkındayım? Bütçeyi 60-70 aşar en fazla. Ekran kartı alternatif bu daha güzel olur.

Evet farkındayım? Bütçeyi 60-70 aşar en fazla. Ekran kartı alternatif bu daha güzel olur.

Attığınız model windforce soğutmaya sahip model. Yani fazla ısınan bir kart. Benim attığım Inno3D ise soğutması gayet güzel, az ısınan bir kart.

Windforce olduğunu ben de biliyorum. Ancak siz her Windforce modele soğutması kötü damgası koyarsanız işimiz çook :D.

1660 modeli bile gigabyte'ı geçiyor. Şimdi nasıl bir bahaneniz var acaba merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı