5000 TL'ye sistem önerisi

QuwJJ

Kilopat
Daha fazla  
Ekran Görüntüsü (5).png

RAM 16 GB. NVMe M.2 SSD alacağım (aklımdaki sihirbazda yoktu o yüzden eklemedim.)
Kasa aquarius 5an sisteminde kullanılan kasa: Aquarius 5AN | Game Garaj
Yorumlarınızı bekliyorum. 1 haftır araştırıyorum en yakın sistem bu geldi. RX 580'li sistem topluycaktım ancak 5 k verip RX 580 almak biraz mantıksız geldi.

Tek site mi ayrı ayrı mı bence oyun için M.2 gereksiz SATA SSD yeter bir de şimdilik 8 GB RAM ile idare edip daha iyi bir sistem yapılabilir sonra biraz daha para verilip 16 yapılır çünkü RAM değiştirmesi en kolay parçalardan.

Tek site mi ayrı ayrı mı bence oyun için M.2 gereksiz SATA SSD yeter bir de şimdilik 8 GB RAM ile idare edip daha iyi bir sistem yapılabilir sonra biraz daha para verilip 16 yapılır çünkü RAM değiştirmesi en kolay parçalardan.

Tek site. Parçalar bütçemin maximum parçaları. Hem grafik tasarım işleri yapılacak hem de arada sırada oyun oynanacak. Grafik işleri için M.2 SSD tercih ediyorum. Ayriyeten 1 TB HDD ve 250 GB normal SSD mevcut elimde.
Ekran kartını Ti'dan supere düşürdüm ve işlemciyi 3500X'e yükselttim. Sanırım böylesi daha iyi olacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı