5000 TL'ye sistem toplama

Yok hocam PSU olmayan bir kasa ama öderim diyorsanız elbette bunlarda olur bu arada

Fark etmez ama minimum değer olarak 500W olsun bir de en düşük marka olarak areocool veya FSP seçin.

Burada bahsettiğim şeyler PSU içindi. Marka kısmı yani diğer markalar daha pahalı bu markaların altında ucuz olan markalarda pek güvenilir değil.
@messinicocugu foruma nadiren giriyor ama o da benim gibi yardımcı olur. Hemen hemen aynı sistemleri önerecektir. O muhtemelen RAM ve SSD değişimi yapabilir bana ek olarak.

Hocam en son şöyle oldu;
Kasa
PSU
SSD
İşlemci
RAM

Bunları almayı düşünüyorum anakartım ASUS-EXA320M-Gaming hepsi uyumludur değil mi bir sorun çıkmaz?
Hocam en son şöyle oldu;
Kasa
PSU
SSD
İşlemci
RAM

Bunları almayı düşünüyorum anakartım ASUS-EXA320M-Gaming hepsi uyumludur değil mi bir sorun çıkmaz?
KIOXIA Exceria 480GB SATA3 2.5" SSD R: 555 MB/s W: 540 MB/s : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ssd anakartıma uyumlumudur nasıl anlarım?

Son düzenleme:
Hocam en son şöyle oldu;
Kasa
PSU
SSD
İşlemci
RAM

KIOXIA Exceria 480GB SATA3 2.5" SSD R: 555 MB/s W: 540 MB/s : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu SSD anakartıma uyumlu mudur nasıl anlarım?

Hocam SSD uyumludur ama anakart ve işlemci uyumluluğunu ASUS'un CPU destek bölümünde bulamadım nedense 5. nesil APU'lar ile A320 uyumlu mu bilemiyorum o konuda @messinicocugu bir şey biliyor olabilir yanlış yönlendirmek istemem şimdi.
@Yener K. ekleyeyim o da görürse yardımcı olur bu konuda.
Ama SSD kronik sorunlu olabilir haberiniz olsun. Forumda sağlığı hızlı azalıyor diyorlardı.

Hocam SSD uyumludur ama anakart ve işlemci uyumluluğunu ASUS'un CPU destek bölümünde bulamadım nedense 5. nesil APU'lar ile A320 uyumlu mu bilemiyorum o konuda @messinicocugu bir şey biliyor olabilir yanlış yönlendirmek istemem şimdi.
@Yener K. ekleyeyim o da görürse yardımcı olur bu konuda.
Ama SSD kronik sorunlu olabilir haberiniz olsun. Forumda sağlığı hızlı azalıyor diyorlardı.

BIOS güncellemesiyle uyumlu olur hocam ASUS'un destek sitesinden de bakmak lazım ama.

Hocam en son şöyle oldu;
Kasa
PSU
SSD
İşlemci
RAM

KIOXIA Exceria 480GB SATA3 2.5" SSD R: 555 MB/s W: 540 MB/s : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu SSD anakartıma uyumlu mudur nasıl anlarım?

Bir de hocam WD Green ile bu Kioxia sorunlu modeller SSD olarak bunu alabilirsen al:
Kasa da ATX olsa iyi olur:

Yeni konular

Geri
Yukarı