5000 TL'ye sistem toplama

Ahmet erol

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5000 TL'ye toplama PC önerir misiniz? Bir de Vatan'dan alacağım montajı onlar yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oradan alırsan evet yaparlar, ben olsam 5000 TL'ye PC toplamam bu sana yeter. Bu işlemci ile 4770k arasında taş çatlasa 1-2 FPS farkı var.
3000 TL.png

Belleği 4 GB koymuşum onu 8 GB ile değiştirirsin.

1000W seçtim çünkü ilerde Crossfire yaparsanız rahat olun diye. Kalan 400 TL'ye ise oyun, ekipman vs. alabilirsiniz.
bandicam 2014-08-02 09-52-22-681.jpg

1000W seçtim çünkü ilerde Crossfire yaparsanız rahat olun diye. Kalan 400 TL'ye ise oyun, ekipman vs. alabilirsiniz.Eki Görüntüle 13343
İkimizin sistemi arasında 2000 TL'ye yakın fiyat farkı var ve benimki daha iyi neden mi? 4790k ile FX 6300 arasında taş çatlasa 3 FPS farkı var ama bu bütçeye gitmişsin R9 280X koymuşsun.

İkimizin sistemi arasında 2000 TL'ye yakın fiyat farkı var ve benimki daha iyi neden mi? 4790k ile FX 6300 arasında taş çatlasa 3 FPS farkı var ama bu bütçeye gitmişsin R9 280X koymuşsun.
SSD'si olmayan bir sistem toplamadım ben. Ayrıca varsın 3 FPS olsun. Anakart en güncel Z97. Sıvı soğutma. Yani daha ne diyebilirim. Arkadaşımız sınır 5000 TL demiş ben de ona göre bir sistem topladım. 400 TL'si de cebinde kaldı.

Oyun oynayacak değil mi? 3000 TL'nin üstüne istediği SSD'yi koyar ama benim ekran kartımla 3 FPS den çok daha fazla FPS alabilecek.

Bi sorun bakalım oyun pc'simi render pc'simi diye. Arkadaşım Technopat sistem tavsiyeleri bölümünde istediğin sistemi uygun fiyata bulabilirsin. Eğer vatanpc pcyi kendileri toplamassa Recep Baltaş'ın pc toplama rehberlerini izleyebilirsin.

Beyler ben toplama yapacaktım aslında annemgil de ASUS ROG TYTAN G50AB al diyolar. Ne farkı var diyolar. Zaten dizmeyi becermezsin diyorlar. Nasıl PC ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizmeyi beceriyorsan kendin toplayabilirsin. Ama Asus Rog Tytan'da tek tuş ile Overclock, tek tuş ile 6 adet fanın açılması, gibi güzel özellikler var. Bunları kendin yapamassın. Ama bence topla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı