5000 TL'ye TV önerisi

özelbankaci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Evdeki TV bozuldu, bütçem dahilinde 40 inc ve üstü TV bakıyorum. Google chromecast var, Android veya Chrome TV olması önemli değil. Mümkün olduğunca büyük olması yeterli. Farkındayım, markalar iyi değil. Farkındayım bütçe yerlerde. Bozulan Sony KDL-40R485B televizyonumun anakart tamir ücreti 1000-1500 TL civarı olacak. Televizyoncu arkadaş 1800 TL civarlarında benden alacağını söyledi. 1800 TL artı üstüne koyduğum 2000-2500 TL ile en azından daha yeni bir TV alayım diyorum.

Bütçem 5000 TL.

Bunlar aklımdakiler:

Next YE-42020GG4 42 inc 4.179, 99TL

ONVO OV43F800 43 inc 4.399 TL

ONVO OV42250 42 inc 3.899 TL

Dijitsu 43ds9800 43 inc 4.099 TL

Yorumlarınızı, ürün önerilerilerinizi bekliyorum. İyi sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki model gayet güzel aslında, üstüne bir o kadar daha para ekleyip çok benzer özelliklere sahip düşük ar-ge'li modellere geçmek bana mantıklı gelmedi. Sony'nin tamirini üstlenmek/daha fazla araştırıp öğrenip nokta atış daha ucuza tamir etmek istemez misiniz?

Dijitsu'nun BİM'e gelen modeli vardı 5000 civarında ben tam araştıramadım ama kullanan arkadaşlar iyi diyor. Bir bakın isterseniz.

Onvo 43F800 en mantıklısı aralarında. Ama kampanya vs ile 5K fiyata biraz daha iyi bir televizyon bulunabilir.
Hocam şu bahar indirimlerinde sürekli bakar olacağım, teşekkür ederim.

Elinizdeki model gayet güzel aslında, üstüne bir o kadar daha para ekleyip çok benzer özelliklere sahip düşük ar-ge'li modellere geçmek bana mantıklı gelmedi. Sony'nin tamirini üstlenmek/daha fazla araştırıp öğrenip nokta atış daha ucuza tamir etmek istemez misiniz?
Evet fena değil ama 1500 TL ödemek istemiyorum, eğer 1000 veya daha altı olursa ana kart tamiri belki yönelebilirim üstlenmeye.

Dijitsu'nun BİM'e gelen modeli vardı 5000 civarında ben tam araştıramadım ama kullanan arkadaşlar iyi diyor. Bir bakın isterseniz.
Bakayım hocam teşekkür ederim.

Arçeliğin vestelin yurdışına gönderip stok fazlası olarak türkiyede ucuza sattığı kaliteli cihazlar var.
Yan marka olarak üretiyorlar arçeliğinki grundig di galiba. Uyguna bulursan al

Biz grundig yerine dijitsu aldık wifisi canı isterse çalışıyor. Pişman olduk

Yeni konular

Geri
Yukarı