5000 TL'ye Vatandan Sistem Toplama

@Mertsonmez hocam söyle bir şeyde yapabilirsiniz. Ram ve ssd yi dışardan alın vatanda toplayacaklarsa sistemi takıyolar 1.5 yıl önce pc topladım bende normal de kendim yapıcaktım kargo beklemek istemedim gittim vatana parçaları alıp evde toplayacaktım. Eger alırsınız evde açarsanız açılan ürün bozuk çıksa bile değişim olmaz servise gider onlar karar verir dediler orada toplattım ama ssd ve rami dısardan almıştım vatanda taktılar.
Dostum senin önerdiğin kafama çok yattı ama zotac alınır mı o biraz tereddüte soktu.

Siteler güvenilir. Güvenilir olmasa önermeyiz. Ne çok para saçmayı seviyorsunuz. Sizin paranız boşa gitmesin diye ucuz yerlerden topladım. Yinede ben kazık yemek istiyorum derseniz alabilirsiniz. İyi sosyaller.

Siteler güvenilir. Güvenilir olmasa önermeyiz. Ne çok para saçmayı seviyorsunuz. Sizin paranız boşa gitmesin diye ucuz yerlerden topladım. Yinede ben kazık yemek istiyorum derseniz alabilirsiniz. İyi sosyaller.
Sabit bir yerden toplamam gerekiyor dostum eğer zahmet olmaz ise bütün bileşenleri aynı siteden dizebilir misin ? Kusura bakma seni de yoruyorum.

@Mertsonmez teknobiyotik kötü değildir. büyük bir yer. iyi olan birkaç yerden iridir bilindikler zaten;
Vatan itopya sinerji teknobiyotik bir kaç firma daha var. alınabilir. elden almak istiyosanda dediğim gibi itopya yeni magaza açtı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı