5000 TL'ye Wireless kulaklık önerisi

Salamura peynir

Decapat
Daha fazla  
Yeni sipariş ettiğim bilgisayarıma ekipman bakıyorum. Kulaklık konusunda bu üçü arasında kaldım.
Bu fiyat bandında kablosuz başka kulaklık önerileriniz varsa değerlendirebilirim.

Yeni sipariş ettiğim bilgisayarıma ekipman bakıyorum. Kulaklık konusunda bu üçü arasında kaldım.
Bu fiyat bandında kablosuz başka kulaklık önerileriniz varsa değerlendirebilirim.

Hocam şahsen SteelSeries Arctis 7 Plus Wireless kullandım bayağı iyi. Yemek yerken falan mikrofonu çıkarmanız gerekecek Logitech G PRO'da ve bazen oyun oynarken dikkatinizi dağıtıyor. Ses kalitleri konularında yakın oldugunu söylemisti bir arkadas. Geri kalanda ise fiyati neredeyse 1000 TL daha ucuz şahsen SteelSeries Arctis 7 Plus Wireless alırım.

Ben de 4 bin civarı kulaklık bakıyorum. Aklımda Logitech G733 ve G535 de var ama emin olamıyorum hala. Arctis 9, G733, G535, Nova 7. bunlardan herhangi birini indirimde görsem alıp geçeceğim kafa karışıklığından yoruldum 😄

1 hafta önce razer aldım iade ettim. ses kalitesi çok tiz oyunlarda çok kötü. ayarda yaptım ona rağmen düzelmedi.

Geri
Yukarı