5000₺'ye HP 15S-FQ2048NT alınır mı?

Bütçe
5000₺

onlinee

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, bu bütçeye göre bulduğum en iyisi bu gibi. Sizin de fikrinizi almak istiyorum. Fotoğraflarda olduğu gibi bu fiyat bandında en yüksek işlemci puanı bunda. Sanırım ekran IPS değil fakat çok sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum. Adobe İllustrator gibi programları kaldırabilir diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220116-114453.png
    Screenshot_20220116-114453.png
    205,7 KB · Görüntüleme: 58
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhaba abi😂 senin yorumun nedir?
Videoları izleyeceğim.

Adobe illustrator en az 8 GB RAM istiyor, önerilen 16 GB. O cihaz günlük kullanım için. İş için biraz daha profesyonel bir şeye bakmak iyi olur.

Fiyatina gore gayet guzel.
Fakat kullanicaginiz program icin dusuk kalacaktir.
En azindan 8gb bir model almani tavsiye ederim.

Adobe illustrator en az 8 GB RAM istiyor, önerilen 16 GB. O cihaz günlük kullanım için. İş için biraz daha profesyonel bir şeye bakmak iyi olur.
Render süresi vs. aşırı önemli değil (bu bütçeye göre). Kaldırsın yeter.
Fiyatina gore gayet guzel.
Fakat kullanicaginiz program icin dusuk kalacaktir.
En azindan 8gb bir model almani tavsiye ederim.
Belki sonraları yükseltme yapabilirim, sizce kaldırır mı?

Bu işten para kazanıyorsan bu tarz cihazlar seni çok yavaşlatır. Aldıktan sonra pişman eder. Eğer öğrenciysen idare eder.

İşi bilerek mi giriyorsun, cihazı aldıktan sonra mı öğrenmek niyetindesin? Programa hakim misin diye soruyorum kisaca?

Geri
Yukarı