50000-70000 TL araç tavsiyesi

Kadir Güvener

Kilopat
Yer
İstanbul
Yaşım 24 ve yaşıma uygun, İstanbul trafiğinde işe gidip gelebileceğim, yazın 10-15 günlük tatil turuna çıkabileceğim, yolda bırakmayacak hatchback veya sedan araç arıyorum. Citroen Pejo grubundan hiçbir tavsiye istemiyorum, anlayışınız için teşekkür ederim. Aklımda marka olarak ilk üçte Ford, Volkswagen, Honda var. Model olarak Ford'da Fiesta, VW'de ise Golf veya Bora, Honda'da Civic ve temiz bulabilirsem Jazz olabilir. Tavsiyeleriniz eleştirileriniz ve yorumlarınız benim için önemli. Önerebileceğiniz araçları dikkate alırım. Konuyu istemediğim 2 marka haricinde her yönünden eleştirip yorumlayabilirsiniz. İlk aracım olucak acemiliğim yok şoförlük konusunda.

Cidden şaka gibi bu halimize acıyorum doğru düzgün araba kalmamış hocam.

☹️

Cidden şaka gibi bu halimize acıyorum doğru düzgün araba kalmamış hocam.

☹️
yapacak birşey yok hocam.

İyi gibi duruyor.
Önden kazalı gibi duruyor. Kaput ve çamurluk orantıları bir değil. Kesin önden kazası var.

Edit: Misal bu arabanın sağ ön çamurluk sök-tak varmış ama orantılı takılmış ve bence bu araba alınabilir.

Edit 2: Bu araca bakılabilir ama iyi test etmek lazım.

Edit 3: Laguna 2 1.9dCi bence en mantıklı seçenek. Bu araca bakılabilir.

Edit 4: Bu araç yazılımla baya iyi olur. Az yakar çok kaçar, hem de konforlu bir yol tutuşu yaşatır.

Son düzenleme:
Önden kazalı gibi duruyor. Kaput ve çamurluk orantıları bir değil. Kesin önden kazası var.

Edit: Misal bu arabanın sağ ön çamurluk sök-tak varmış ama orantılı takılmış ve bence bu araba alınabilir.

Edit 2: Bu araca bakılabilir ama iyi test etmek lazım.

Edit 3: Laguna 2 1.9dCi bence en mantıklı seçenek. Bu araca bakılabilir.

Edit 4: Bu araç yazılımla baya iyi olur. Az yakar çok kaçar, hem de konforlu bir yol tutuşu yaşatır.
edit 1 favori aracımdır golf4 ve golf5.
laguna'nın satış piyasası megane ve clio'dan marka bazlı olarak biraz düşük ve kilometreler baya yüksek geldi. km konusunda maks 200-250binde düşünüyorum.

Edit 1 favori aracımdır Golf 4 ve Golf 5.
Laguna'nın satış piyasası Megane ve Clio'dan marka bazlı olarak biraz düşük ve kilometreler baya yüksek geldi. Km konusunda maksimum 200-250binde düşünüyorum.
PD motorlarda F9Q motorlarda kilometreden dolayı az yıpranan ve sorun çıkarma olasılığı düşük olan motorlar. Laguna ayrı bir araçtır. Fransa'da üretilir ve baya sağlam, dayanıklı bir araçtır. Ama elektrik tesisatı işi bilmeyen kişiler tarafından ellenirse çok sorun çıkartır.

Yeni konular

Geri
Yukarı