50000 lira bütçe ile monitör dahil sistem toplamak

Bütçe
50000

Savaj

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GP76 Leaopard
RTX 3070 140W - i7 11800H - 240hz ekran - 16 gb 3200mhz cl16 ram - 1tb ssd
Başlıkta da belirttiğim gibi 50000 lira bütçem var ve monitör dahil sistem toplamak istiyorum. Sistemi 2K Gaming amacıyla kuruyorum, yani isteğim tüm oyunlarda 2K Ultra ayarlarda 100 FPS üstünü görebilmek. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

SSD 1TB ve işlemci 13600KF seçilmesini öneririm.

veya

monitör:

SSD 1TB ve işlemci 13600KF seçilmesini öneririm.

Veya.

Monitör:

Eğer ileriye dönük sistem dizmişse Intel alınmaz Intel ha bire soket değişiyor şu an 14. nesil işlemci çıkarma peşinde bir de Intel'in TDP güç değeri çok yüksek.

Attığınız ekran kartı yerine bu nasıl bir seçenek olur peki?

Attığınız ekran kartı yerine bu nasıl bir seçenek olur peki?

Şahsen yanaşmam 7900XT'ye. Saf performansta biraz daha iyi kart fakat yazılım ve sürücüyle 4070 Ti daha iyi olur her türlü.

Sizi uğraştırdım farkındayım ama bütçemi değiştirmek durumunda kaldım parayı başka yerlere yönlendirmem gerekti siz de biliyorsunuz durumları malum, 30 bin liraya monitör dahil bir sistem toplayabilir miyiz?

Sizi uğraştırdım farkındayım ama bütçemi değiştirmek durumunda kaldım parayı başka yerlere yönlendirmem gerekti siz de biliyorsunuz durumları malum, 30 bin liraya monitör dahil bir sistem toplayabilir miyiz?

Hocam 30.000₺'de QHD ve ultrada +100 FPS biraz zor olur. Bu sistemle atılan ViewSonic monitörü alabilirsin.

Hocam 30.000₺'de QHD ve ultrada +100 FPS biraz zor olur. Bu sistemle atılan ViewSonic monitörü alabilirsin.

Teşekkür ederim hocam, bu paraya 1080P'ye inmenin de ne kadar anlamı var bilmiyorum ama değerlendireceğim.

Geri
Yukarı