50000 TL monitor dahil sistem önerisi

• Konuyu başlatan Null35
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 176

Null35

Femtopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım PC'den memnun değilim staj paramla yaza kadar alabileceğim sistem önerisi yapar mısınız? Şu an kullandığım sistemi satmayı düşünüyorum.

Şu anki sistem.

R5 5500
8x2 16 RAM tforce Vulcan
ASUS ex A320M Gaming
Frisby FC8935G kasa (PSU ile kullanıyorum biliyorum bomba gibi yaza kadar idare edeceğim)
Axle RX 5500 XT 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullandığım PC'den memnun değilim staj paramla yaza kadar alabileceğim sistem önerisi yapar mısınız? Şu an kullandığım sistemi satmayı düşünüyorum.

Şu anki sistem.

R5 5500.
8x2 16 RAM tforce Vulcan.
ASUS ex A320M Gaming.
Frisby FC8935G kasa (PSU ile kullanıyorum biliyorum bomba gibi yaza kadar idare edeceğim)
Axle RX 5500 XT 8 GB.

Biraz aşıyor ama fiyatına değer. Eğer arkadaşın dediği gibi yazın alacak iseniz konuyu yazın açın.

Her ay başı staj param yattıkça sipariş ederim parçaları.
Parçaları test etme şansın olmayacak ve muhafaza etmen gerekecek, biraz zor. Her ay bir parça alacaksan ilk ekran kartı, işlemci, anakart, PSU, ram, kasa şeklinde ilerle derdim ama fiyatlar değişkenlik gösterebilir ve almak istediğin parçalar zamlanabilir.

Parçaları test etme şansın olmayacak ve muhafaza etmen gerekecek, biraz zor. Her ay bir parça alacaksan ilk ekran kartı, işlemci, anakart, PSU, RAM, kasa şeklinde ilerle derdim ama fiyatlar değişkenlik gösterebilir ve almak istediğin parçalar zamlanabilir.

Peki şu anki sistemle ekran kartı alsam Gigabyte 4060 3 fanlı sonra da kasa değişsem Corsair 4000X içindeki 750W PSU ile devam etsem benim anakart falan destekler mi uzun yıl götütürmü masrafa girmemiş olurum hem fazladan.

Peki şu anki sistemle ekran kartı alsam Gigabyte 4060 3 fanlı sonra da kasa değişsem Corsair 4000X içindeki 750W PSU ile devam etsem benim anakart falan destekler mi uzun yıl götütürmü masrafa girmemiş olurum hem fazladan.
Anakart fazla eski hocam. Değiştirmesine değiştirirsinde öyle yapacağına direkt yeni sistem almak daha mantıklı. Elindekini de satıp çıkarmış olursun.

Bilinçli Kullanıcı :) Yazın alacaksa fiyatların bir olmayacağı için söylüyor olabilir mi? Kurabildin mi alakayı?

Geri
Yukarı