5000TL Bütçe ile PC Toplama

Buyrun.
Ekran Görüntüsü (54).png

Bence SSD önemli. İşletim sistemini SSD'ye kurmalısınız.

Ekran kartını GTX 1060'a düşürüp o şekilde z370 edinebilirsiniz. Daha sonra tekrar GTX 1070'e yükseltebilirsiniz.

2000-3000 TL'lik sistem olsa, dediğiniz mantıklı. Fakat parasını hakkıyla gösteren bir sisteminiz olacak. SSD el ayak olur PC'niz için. :)

Bence SSD önemli. İşletim sistemini SSD'ye kurmalısınız.

Ekran kartını GTX 1060'a düşürüp o şekilde z370 edinebilirsiniz. Daha sonra tekrar GTX 1070'e yükseltebilirsiniz.

2000-3000 TL'lik sistem olsa, dediğiniz mantıklı. Fakat parasını hakkıyla gösteren bir sisteminiz olacak. SSD el ayak olur PC'niz için. :)
Ekran kartını düşürsem geliştirme yapmak için elden çıkartmam gerekecek.
Fakat SSD al ve tak.Birde formatlayıp dediğiniz gibi SSD ye kurduğumda işletim sistemini tam bir canavar.

Ekran kartını düşürsem geliştirme yapmak için elden çıkartmam gerekecek.
Fakat SSD al ve tak.Birde formatlayıp dediğiniz gibi SSD ye kurduğumda işletim sistemini tam bir canavar.
Dediğiniz mantıklı SSD'yi sonra alırım diyorsanız öyle yapın. Ben de öyle yapmıştım şahsen şu an fulledim :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı