5000TL oyun için PC önerisi

Bütçe
3000-5000TL(duruma göre 6000TL olabilir)
Donanım hakkında gram bilgim yok sadece oyun oynamak istiyorum. Bunu dikkate alarak cevap verirseniz sevinirim.
Bütçe 6K'ya kadar çıkabilir ama o kadar vermek istemiyorum. Ha bir de kulaklık, monitör, mouse linki falan da atabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Hazır sistem alabilirsiniz lakin benim önerim Playstation almanız daha iyi olabilir eğer sadece oyun ise amaç.

Niye özür diliyosun?
Niye cahil diyosun kendine. Bilmiyor olabilirsin, burası soru sormak için var.
Bunu görünce moralim yerine geldi. :D Teşekkürler bu arada ciddi söylemedim, konuyla pek alakam olmadığı için dedim ama teşekkürler yine de.
Hazır sistem alabilirsiniz lakin benim önerim Playstation almanız daha iyi olabilir eğer sadece oyun ise amaç.
PS4'üm var ama oyunlar aşırı pahalı PC'ye geçmek istiyorum.

Cahillik için özür dilerim ama verdiğiniz ana kartta iki tane RAM şeysi var. Yani linkteki RAM'den 2 tane alıp takabilirim değil mi?
Dostum bunlar ayıp bir şey değil özür dilemene gerek yok :) Aynen dediğiniz gibi isterseniz 2 adet RAM alıp takabilirsiniz.
Bunu görünce moralim yerine geldi. :D Teşekkürler bu arada ciddi söylemedim, konuyla pek alakam olmadığı için dedim ama teşekkürler yine de.

PS4'üm var ama oyunlar aşırı pahalı PC'ye geçmek istiyorum.
Yani korsan oyun indireceksiniz. O da iyiymiş. 😂😅

Geri
Yukarı