5000TL tablet + telefon önerisi

KS
ELDRITCH09

ELDRITCH09

Picopat
Katılım
13 Ocak 2021
Mesajlar
100
Huawei hizmetleri de bulunuyor, yer olayını bilmiyorum ama Google hizmetleri yok, batarya daha uzun gider diye bir düşünceniz olmazsın. YouTube'da Sdn'nin Huawei P40 Lite batarya karşılaştırmasını izleyebilirsiniz. İki cihazın da oyunda alacağı FPS değerleri aynı sayılır, işlemci olarak öyle uçurum bir fark yok. Bütçeniz artarsa Samsung Galaxy A52 ve Samsung Galaxy Tab A7 tavsiye ederim. Bütçeniz artmaza Qghost'un dediği gibi Samsung Galaxy M51 veya Oppo reno 4 almanızı tavsiye ederim.

SDN'nin testlerine güvenmiyorum eşit şartlar altında yapmıyorlar. En basitinden POCO X3 pil testinde bir 60Hz de biri 120Hz de test ettiler yani paraya göre iş yapıyorlar.

Sdnnin testlerine güvenmiyorum eşit şartlar altında yapmıyorlar. En basitinden POCO X3 pil testinde bir 60Hz de biri 120Hz de test ettiler yani paraya göre iş yapıyorlar.

Ayrıca eski videolara bakarsanız evet appgalery yetersiz ama birkaç aylık videolara bakın appgalery çok gelişti yeterli diyorlar.
 

Shenzhenn

Centipat
Katılım
26 Şubat 2021
Mesajlar
1.179
Makaleler
1
Güvenmeyip kendiniz kaybedersiniz, bu test Xiaomi Poco X3 testi değil. Huawei P40 Lite içerisinde Google yok diye çok büyük bir performans farkı olacağını sanmayın, Huawei'nin kendi hizmetleri de Google hizmetleri gibi sürekli arka planda çalışıyor. Ben içerisinde Google olmayan bir telefon almazdım açıkçası, çoğu kişinin de kendi kullandığı cihazı kötüleyeceğini sanmıyorum. Huawei'nin kendi marketinde PUBG bile bulunmuyor diye biliyorum, kurmak için ister istemez uğraş haline gireceksiniz. Google'da ise direkt market üzerinden rahatlıkla, uğraş içine girmeden yükleyebilirsiniz.

@ELDRITCH09
 
KS
ELDRITCH09

ELDRITCH09

Picopat
Katılım
13 Ocak 2021
Mesajlar
100
Güvenmeyip kendiniz kaybedersiniz, bu test Xiaomi POCO X3 testi değil. Huawei P40 Lite içerisinde Google yok diye çok büyük bir performans farkı olacağını sanmayın, Huawei'nin kendi hizmetleri de Google hizmetleri gibi sürekli arka planda çalışıyor. Ben içerisinde Google olmayan bir telefon almazdım açıkçası, çoğu kişinin de kendi kullandığı cihazı kötüleyeceğini sanmıyorum. Huawei'nin kendi marketinde PUBG bile bulunmuyor diye biliyorum, kurmak için ister istemez uğraş haline gireceksiniz. Google'da ise direkt market üzerinden rahatlıkla, uğraş içine girmeden yükleyebilirsiniz.

@ELDRITCH09

Elbette bir App Store bir Play Store değil ancak more apps tarzı uygulamalar ile indirebiliyorsunuz. Ayrıca 2 sene kullanacağım bir telefon için sırf Google servisleri yok diye ömürlük kullanacağım tabletten kısmak da yani çok mantıklı değil sonuç olarak aradaki fiyat farkı 1000TL civarında.
HWP'nin testine de bakabilirsiniz.
 

Shenzhenn

Centipat
Katılım
26 Şubat 2021
Mesajlar
1.179
Makaleler
1
Elbette bir App Store bir Play Store değil ancak more apps tarzı uygulamalar ile indirebiliyorsunuz. Ayrıca 2 sene kullanacağım bir telefon için sırf Google servisleri yok diye ömürlük kullanacağım tabletten kısmak da yani çok mantıklı değil, sonuç olarak aradaki fiyat farkı 1000TL civarında.
Hwp'nin testine de bakabilirsiniz.
Tamam, onun testlerinde de Huawei P40 Lite mükemmel bir performans falan sergilememiş.

 

win98

Decapat
Katılım
21 Ocak 2019
Mesajlar
576
Çözümler
1
Hocam 6-7 inç telefonların yerine tabletten video izlemek çok fark ediyor mu gerçekten?
 
KS
ELDRITCH09

ELDRITCH09

Picopat
Katılım
13 Ocak 2021
Mesajlar
100
Siz bilirsiniz, içerisinde Google hizmetleri bulunmaması ikinci el piyasasında değer kaybettiren bir şey. Ben uyarımı, önerimi yaptım, dinleyip dinlememek size kalmıştır.

Teşekkür ederim elinize sağlık iyi günler.
Hocam 6-7 inç telefonların yerine tabletten video izlemek çok fark ediyor mu gerçekten?

Sadece ekran değil batarya da önemli faktör.
 

Yeni konular

Yukarı