5000TL Telefon Tavsiyesi

kafkasoid

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar forum sakinleri. Kendim için bir akıllı telefon arayışı içerisindeyim. Maximum bütçem 5000TL. Benim için en önemli özellik kamerası. Telefondan pek oyun oynamam. Bu bütçe ile en iyi kameraya sahip telefonlar nelerdir, siz neleri önerirsiniz?

İphone se2 tek kamera ile 4k60 fps video kayıt sunuyor ayrıca hemen hemen iphone 11 ile de kıyaslanıyor kamerası ideal geniş açı ve makro yok ama güzel bir kamerası var doğruya doğru ayriyetten A13 yeni bir işlemci İos'in akıcılığını unutmayalım hızlı bir telefon alınır..

İphone se2 tek kamera ile 4k60 fps video kayıt sunuyor ayrıca hemen hemen iphone 11 ile de kıyaslanıyor kamerası ideal geniş açı ve makro yok ama güzel bir kamerası var doğruya doğru ayriyetten A13 yeni bir işlemci İos'in akıcılığını unutmayalım hızlı bir telefon alınır..
Hocam eski iPhone kullanıcısıyım ancak 2020 yılında hatta 2021 yılında SE 2 pek tercih edilesi gelmiyor bana. Söylediğiniz gibi tek kamera olması dezavantaj. Tasarımı olsun ekranı olsun bana göre o fiyata değmeyecek özellikler. Yine de iPhone SE 2 aklımın bir köşesinde ancak başka modeller önerirseniz sevinirim.

Oppo Realme 7 Pro dikkatimi çekti. Sizler bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Xiaomi Mi 10T Fiyatına bu sabah denk geldim. Snapdragon 865 ve 144 Hz bir ekrana sahip. Sanırım bu fiyat bandında Snapdragon 865 işlemcili başka bir telefon yok. Kablosuz kulaklık hediyesi de varmış. 24 Kasım'da satışa çıkacak. Telefon ihtiyacım olsa düşünmeden ön sipariş verirdim.

Geri
Yukarı